Jakie są ceny pozycjonowania stron WWW?

Postautor: little_boy » 27 paź 2019, 20:37

Mam pytanie odnośnie pozycjonowania stron. Chcę wypłynąc na szersze wody ze swoją firmą. Założyłem rzecz jasna strone , ale… jak patrzę po statystykach, to tak dość słabo z odwiedzaniem jej. Zastanawiało mnie to i dotarłem końcu do czegoś takiego, jak pozycjonowanie właśnie. Może ktos z was wie, jak to zrobic, tzn. pozycjonować stronę? Albo zna jakąś firmę? I ile to kosztuje, to też ejst ważne.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Tasiemka » 27 paź 2019, 23:05

Cześć. Liznęłam swojego czasu trochę temat, bo prowadzimy z mężem dwie firmy. Korzystaliśmy z róznych ofert i ci powiem, że ceny pozycjonowania stron WWW mogą być zupełnie różne. Jest tu jednak duzo zmiennych elementów, jak na przykład z jaką konkurencją się mierzysz na rynku. Wiadomo – jak dostarczasz np. jakieś specjalistyczne urządzenia, którymi się nie zajmuje żadna firma w okolicy, to raczej nie będzie problemu. A jak masz osiedlowy warzywniak… no to konkurencja jest już duża.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Despotka » 28 paź 2019, 0:10

Warzywniak ze stroną internetowa :D chciałabym to zobaczyć!
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: Tasiemka » 28 paź 2019, 0:19

No taki prosty warzywniak to wiadomo, że nie ma :) Ale wyobraź sobie, że masz na przykład sklep z produktami BIO. Wtedy to też jest warzywniak, czy spożywczak, ale najczęściej musisz swoje usługi rozreklamować przez internet. Wiele firm obecnie tak działa.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: little_boy » 28 paź 2019, 0:55

Aha, czyli to nie jest tak, że na przykład dana usługa kosztuje powiedzmy tyle i tyle, tak? Wszystko zależy od konkurencji?
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Tasiemka » 28 paź 2019, 3:18

nie tylko :) Ilość podobnych firm to tylko jedna strona. Z drugiej jest też to, jaki chcesz osiągnąć wynik. Jeśli na przykład chcesz, by była w pierwszej trójce czy piątce po wpisaniu danych haseł np. skup aut, jeśli prowadzisz szrot, to wiadomo, że wydasz więcej. Wiele też zależy od samej metody rozliczania. Bo możesz np. rozliczać się sale plus jeszcze płacić za to, jak twoja strona znajdzie się w tej piątce czy top trójce. I co ważne – tę drugą kwotę płacisz tylo wtedy, kiedy twoja strona rzeczywiście była tak wysoko.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: little_boy » 28 paź 2019, 5:08

Rozumiem. Brzmi interesująco, a co jeszcze trzeba będzie zrobić?
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: kasztelan » 28 paź 2019, 6:21

Siema, jak masz gotową witrynę, to pewnie jeszcze firma, której to zlecisz, zajmie się audytem stron. To dość wazny punkt, bo określa to, czy pod względem technicznym w ogóle są gotowe do pozycjonowania. Struktura dla samego pozycjonowania jest bardzo ważna.
kasztelan

Postautor: little_boy » 28 paź 2019, 8:00

Dobra, już chyba to mniej więcej rozumiem. W sensie, że lepiej to zlecić profesjonalistom. Dzięki! :)
Awatar użytkownika
little_boy

Wróć do Komputery