Prezent dla dziewczyny

Prezent dla dziewczyny

Postautor: tyrmandXXI » 31 gru 2015, 3:10

Witam Panie, bo to właśnie do was kieruję swój temat. Robię mojej dziewczynie prezent. Taki bez okazji, wiecie, ostatnio widziała gdzieś taką ładną bluzkę to stwierdziłem, że może jej kupię. Kwestia jest taka, że nie znam żadnych sklepów internetowych z damską odzieżą. Proszę o rady.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Prezent dla dziewczyny

Postautor: pippi » 31 gru 2015, 4:12

Ale wiesz czego dokładnie szukać? Znam kilka stron, które mogą ci pomóc. Zobacz tutaj kafrim.pl/bluzki,c35.html. Ja znalazłam tutaj kilka naprawdę ciekawych rzeczy, w dodatku nie drogich. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego to nie będziesz miał problemu z wyborem. Tylko znam was facetów, dobrze się zastanów czy to co znalazłeś to faktycznie to co ona chciała :P
Awatar użytkownika
pippi

Prezent dla dziewczyny

Postautor: adamiakowa » 31 gru 2015, 6:21

Akurat ten sklep również mogę ci polecić. Zamawiałam tam w zeszłym tygodniu paczkę. To taka alternatywa dla markowych drogich produktów. Nie każdego stać, a tutaj jakość jest wysoka. Ja sama szukałam ostatnio dodatków, może znajdziesz coś niedrogiego do tej bluzki np. tutaj kafrim.pl/bizuteria-i-dodatki,c2.html. Dziewczyna na pewno nie będzie marudzić :D
Awatar użytkownika
adamiakowa

Prezent dla dziewczyny

Postautor: yrvenna » 31 gru 2015, 9:07

O, super. Tej strony jeszcze nie znałam. Ostatnio ciągle siedzę w internecie i szukam okazji. To takie moje nowe hobby, zamiast włączać wieczorem telewizor, siadam do komputera i szukam super promocji na ciuchy :D
Awatar użytkownika
yrvenna

Prezent dla dziewczyny

Postautor: tyrmandXXI » 31 gru 2015, 10:03

No wiem dokładnie czego. Nawet zdjęcie sobie zrobiłem, żeby czasem nie zapomnieć co to takiego było dokładnie. Ja wiem, tak jest z wami kobietami, że to co dla nas jest w tym ciuchu najmniej istotne, to dla was akurat magnes :D Szukałem ostatnio sportowej bluzy młodzieżowej to też był taki problem. Niby tylko inny kolor paska na boku, ale to wystarczający powód żeby wybrać coś innego.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Wróć do Królestwo kobiet