Jak dostać angaż w agencji modelek?

Postautor: Daianna » 17 gru 2015, 4:57

Od kilku miesięcy marzy mi się kariera modelki albo hostessy. Wszyscy koledzy i koleżanki oraz rodzina przede wszystkim mówią mi, że powinnam spróbować swoich sił w tym fachu. Ale ja cały czas się waham. Na początku chciałam poznać wszystkie procedury jakie towarzyszą tego rodzaju naborom. Przeczytałam, że praktycznie każda agencja ma swoje wymagania, więc pewnie do każdej rozmowy będzie się trzeba przygotowywać osobno. Na tym moja wiedza się kończy, dlatego błagam dziewczyny pomóżcie i napiszcie jak to wyglądało w waszym przypadku.
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: pełna_łagodności » 17 gru 2015, 5:43

Na początku to musisz być pewna, że chcesz pójść tą drogą. Podejmij więc szybką decyzję, bo cały świat stoi przed Tobą. Doświadczysz wielu przygód, zobaczysz wiele pięknych miejsc, ale na to musisz solidnie sobie zapracować. Po pierwsze skieruj się do odpowiedniej instytucji. W naszym przypadku jest to agencja modelingu Poznań ma ich na ten przykład bardzo dużo. Tam zostawisz swoje port folio albo zażyczysz sobie, jeśli go jeszcze nie masz, stworzenia profesjonalnej prezentacji. W ankietach rekrutacyjnych opiszesz wszystko o sobie, a następnie będziesz czekała na zainteresowanie ze strony klientów. Na początku trafią się zapewne mniejsze imprezy firmowe czy targi, ale z biegiem czasu zlecenia powinny być poważniejsze. Przede wszystkim liczy się duży uśmiech na twarzy.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: yrvenna » 17 gru 2015, 8:28

Wszystko wygląda dokładnie tak, jak napisała koleżanka wyżej. Brak stresu to podstawa. Rekrutujący mają oko do wychwytywania dziewczyn, które się boją, a strach przed klientem podczas prezentacji produktów nie jest mile widziany. Nie ubieraj się wyzywająco, ale miej w przygotowaniu, jakieś alternatywne ubranie. To zawsze daje dużego plusa, jeśli jest się przygotowanym na wszystko.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: adamiakowa » 17 gru 2015, 10:53

Co jak co, ale jedno mogę powiedzieć na pewno. Świetna jest praca modelki Poznań mi to pokazał. Właśnie tam miałam swój pierwszy casting i właśnie tam dostałam pierwsze zlecenie. Wszystko przebiegło miło i sprawnie i tak jak to wcześniej ustaliliśmy. Polecam Ci tą pracę, bo jest nie tylko pełna przygód, ale także dobrze płatna.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: pippi » 17 gru 2015, 12:00

Kochana próbuj swoich sił, bo później powiesz, że nikt Ci nie dał szansy. Najpierw daj szansę sobie. Zobaczysz wszystko pójdzie prosto i dasz radę. Życzę Ci powodzenia.
Awatar użytkownika
pippi

Wróć do Królestwo kobiet