Sprzęt początkującego wędkarza

Postautor: zamaskowany » 23 wrz 2016, 2:50

Witam witam. Jestem początkującym wędkarzem. Tak mnie jakoś naszło teraz na to, żeby się zająć jakimś takim wiecie prawdziwym męskim zajęciem i wyszło na to ,zę postawiłem na ryby. Łowiłem kiedyś jak byłem dzieciakiem razem ze swoim ojcem. On zawsze miał tego sprzętu sporo, a ja jakoś nie wiem co się z tym stało. Tylko wędka mi w tej chwili została. Dodam jeszcze, że jest sprawna, bo mi się udało ją naprawić właśnie. Tylko kołowrotek trzeba było naprawić. Ale co tak naprawdę jeszcze będę na te ryby potrzebował?
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: kasztelan » 23 wrz 2016, 3:28

Przede wszystkim to święty spokój. Żadnej żony i dzieciaków nie zabieraj ze sobą, jak już to kolegów :D No wiesz musisz mieć ciszę i spokój żeby rybek nie płoszyć, a żona to tylko będzie gadać i marudzić, że chce do domu wracać. Nie no tak tylko zartuję sobie :P A tak serio to nie wiem dobre wodery jakieś spodnie i ciepłe ubranie w zupełności wystarczy
kasztelan

Postautor: zamaskowany » 23 wrz 2016, 5:26

No właśnie cały czas się zastanawiałem jak się te buty takie wielkie nazywają i nie miałem pojęcia, że właśnie wodery. Teraz już przynajmniej wiem czego mam szukać i jakoś nawet ta błądzić po tych sklepach nie będę musiał :D
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: JonB » 23 wrz 2016, 5:53

Po sklepach? A po co po sklepach łazić i czas tracić? Po prostu wystarczy wejść na strone caddis.pl/pl/c/Wodery-Buty/181 i tam sobie popatrzeć jaka jest oferta. Kupisz wszystko nawet przez komputer i jeszcze z domu wyjść nie będziesz musiał. No chyba że Cię w chacie nie będzie jak kurier przyjdzie, to będziesz musiał iść odebrać :P
JonB

Postautor: zamaskowany » 23 wrz 2016, 8:22

Ej, ale świetna opcja! Nie miałem pojęcia, że w necie można takie rzeczy kupić. Nawet wędkarskie. Ogólnie to super sprawa i dziękuję, że ktoś na taki pomysł wpadł, żeby mi o tym powiedzieć :D
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: JonB » 23 wrz 2016, 8:40

No nie ma sprawy. Weź sobie jeszcze na caddis.pl/pl/c/Spodnie/237 popatrz na te spodnie, które tam są. Może akurat się okaże się, coś tam dla siebie znajdziesz. Zwłaszcza jak mówisz, że nie masz teraz nic zupełnie
JonB

Postautor: zamaskowany » 23 wrz 2016, 9:22

No teraz nie mam, ale za chwilę już będę miał :D
Awatar użytkownika
zamaskowany

Wróć do Imperium mężczyzn