Czy warto zainwestować w boczny wózek widłowy?

Postautor: zamaskowany » 09 lut 2017, 9:18

Witam. Pytanie do osób posiadających na stanie wózki widłowe boczne, czy one naprawdę są aż tak przydatne? Coraz częsciej pracownicy mi mówią że przydałby się taki sprzęt bo nie mają jak dotrzeć albo odłożyć niektórych towarów, ale według mnie to kwestia planowania przestrzeni i wydaje mi się że się nie mylę, bo przez długi czas nikomu nawet na myśl nie przyszło że potrzeba bocznego wózka. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: Modelina » 09 lut 2017, 10:50

Nie do końca jest jak piszesz bo oczywiscie odpowiednie planowanie przestrzeni ułatwia pracę w przyszłości ale są takie sytuacje i takie przedmioty które wymagają bocznego wózka. Dodatkowo powiem ci że korzystniej na tym wyjdziesz jeśli chodzi o paliwo albo prąd bo zamiast 5 kursów wózkiem normalnym - potrzebnych zeby dostac sie do celu boczny wózek robi jeden i po robocie. Musisz rozwazyć takie rzeczy.
Modelina

Postautor: little_boy » 09 lut 2017, 12:28

Cześć. Nie wszystko da sie zaplanowac, a wózki boczne nie są wcale takie dorgie żeby się szczypać. Najlepiej poszukać sobie czegoś tu - http://www.widlaki-roszak.pl/aktualna-oferta bo ceny maja bardzo niskie a maszyny są porządnej jakości. Z własnego doświadczenia ci powiem że wózkiem widłowym bocznym czasami można zaoszczedzić godziny pracy, co niewątpliwie przekłada się na koszta uzytkowania ale o tym musisz przekonać się sam :)
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: zamaskowany » 09 lut 2017, 13:29

Nie będę się spierał bo to co piszecie ma sens, z tym że na stronie który mi wysłałeś widze chyba wszystkei rodzaje wózków i podnośników oprócz bocznych a patrzę już od pół godziny. Nie twierdzę że ich tam nie ma ale może da się jakoś szybciej znaleźć coś niedrogiego i dobrego?
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: little_boy » 09 lut 2017, 13:42

Są tam i wózki boczne tylko trzeba poszukać, ale chyba latwiej bedzie tu: http://www.widlaki-roszak.pl/wozki-widlowe-boczne, przed chwilą sprawdziłem i są wiec nie powinno byc problemu ale jakby co to pisz smialo. Sam tam zamawiałem i bardzo jestem zado0wolony bo za małe pieniadze dostałem maszyne która działa perfekcyjnie i robi swoją pracę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: zamaskowany » 09 lut 2017, 13:51

Wszystko już mam, wielkie dzieki za wasze opinie i pomoc. Znalazłem kilka ciekawych wózków i na te chwile jestem bardzo na tak. Przespie sie z tym jeszcze i jutro bede kontaktował się z tym dostawca zeby dowiedziec sie szczegółów.
Awatar użytkownika
zamaskowany

Wróć do Praca