Elegancki i wydajny laptop

Postautor: JonB » 21 mar 2016, 0:16

Witam wszystkich forumowiczów. Od pewnego czasu rozglądam się za jakimś dobrym laptoptem dla siebie, ale wybór jest naprawdę tak duży, że ciężko w końcu na coś się zdecydować. Po pierwsze potrzebuje laptopa eleganckiego, a więc o ładnym estetycznym designie, ale przy tym żeby był jednak w miarę wydajny, bo potrzebuje dużo na nim pracować. Czy ktoś może mi coś takiego polecić, proszę?
JonB

Postautor: kasztelan » 21 mar 2016, 2:33

NO witaj ;D generalnie mogę polecić stronkę mct-sklep.pl bo mają mnóstwo dobrych laptopów i do tego w fajnych cenach. Swojego czasu też polowałem na laptopy Warszawa była siedzibą mojej firmy i w moim przypadku zakup laptopa był jedynm rozwiązaniem, bo dużo podróżuję i się przemieszczam. Więc nie było o żadnym komputerze stacjonarnym
kasztelan

Postautor: JonB » 21 mar 2016, 5:16

No właśnie mam podobnie, potrzebuje kupić lapka bo ciągle gdzieś jeżdżę i głównie celuje w laptopa biznesowego żebym mógł na nim sobie pracować. Czasy jak się zagrywało w gry to już niestety należą do przeszłości i teraz tylko praca i praca, heh :P
JonB

Postautor: zamaskowany » 21 mar 2016, 5:41

No właśnie miałem Cię pytać, czy potrzebujesz również laptopa do gier ;) Bo wtedy inna specyfikacja, mocniejsza karta graficzna itp. Tak czy inaczej to mogę zarekomendować serię laptopów Lenovo ThinkPad sam takiego używam do podróży biznesowych i szeroko pojętej pracy i jestem bardzo zadowolony. Według mnie świetna opcja jak szukasz czegoś zarówno wydajnego jak i estetycznego ;)
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: deser » 21 mar 2016, 7:11

Ja tam wolę jednak komputer stacjonarny.. takie machiny na ogół dużo lepiej sobie radzą ze wszystkim i można fajnie konfiguracje skrecić ;)
Awatar użytkownika
deser

Postautor: lionKing » 21 mar 2016, 7:48

A tutaj się musze nie zgodzić. Wiadomo, że komputer stacjonarny ma inne zalety niż laptop, ale coraz częściej laptopy mają coraz mocniejsze specyfikacje i są często wydajniejsze niż komputery stacjonarne. No i oczywiście są dużo lepsze do transportu i ogólnie według mnie wygodniejsze w uczuciu, ale to w sumie temat rzeka ;)
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: Tasiemka » 21 mar 2016, 8:29

Ja mam internet w komórce i całkowicie mi wystarcza ;) A co więcej wspołcznesne komórki mają dużo lepsze podzespoły niż komputery z przed kilku lat ;P Ładnie nam poszła technologia do przodu ;)
Awatar użytkownika
Tasiemka

Wróć do Komputery