Czy można odzyskać utracone dane??

Postautor: Brutus » 11 paź 2016, 1:29

Witam wszystkich! Chciałbym dziś zapytać osoby, które się dobrze znają na informatyce o następującą rzecz. Otóż.. czy istnieje możliwość odzyskania utraconych danych z dysków, albo innych tabletów itp.? jestem bardzo ciekawy, bo ja sam tak naprawdę nie znam się na tym za bardzo, a moja znajoma mnie poprosiła o pomoc w tej kwestii. Usunęła przypadkiem bowiem sobie bardzo ważne dokumenty i chciałaby je teraz odzyskać. Problem w tym, że niestety nie wiem jak za bardzo jej pomóc. Może ktoś mi tutaj coś doradzi na tym forum? Liczę na Was!
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: JonB » 11 paź 2016, 2:24

Ja ostatnio zdecydowałem się na odzyskiwanie danych z tableta i chwała Bogu mi za to! Bo miałem tam strasznie ważne rzeczy i o mały włos, a bym tego nie stracił bezpowrotnie. Także jak coś to też Ci polecam udać się do dobrej firmy i też spróbować odzyskać dane. Na pewno nic na tym nie stracisz, a jestem przekonany, że pomogą Ci szybko odzyskać usunięte pliki itp..
JonB

Postautor: deser » 11 paź 2016, 4:28

Ja na Twoim miejscu poszedłbym do dobrego informatyka śledczego i on na 100 procent będzie szybko potrafił odzyskać dane z jakiegoś urządzenia: datadetect.pl/informatyka-sledcza ;) tutaj masz link i możesz sobie poczytać o tego typu usługach. Naprawdę bardzo polecam ;) bo korzystałem i mogę potwierdzić, że zdecydowanie panowie są doskonale wyszkoleni i potrafią nawet bardzo dawne pliki odzyskać z komputera itp.
Awatar użytkownika
deser

Postautor: adamiakowa » 11 paź 2016, 5:18

O kurcze, ja mam podobny problem.. weszłam sobie w ten link i z tego co widzę, można odzyskiwać dane z kart sim też!: datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-sim ale jazda.. nie wiedziałam, że można takie coś w ogóle komuś zlecić! Musze się do nich zgłosić, bo taaakie fajne zdjęcia i różne ogólnie kontakty mi się pousuwały.. może uda się coś odzyskać ;)
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: tyrmandXXI » 11 paź 2016, 6:49

Fajna ta strona datadetect.pl! nie wiedizałem, że tak łatwo można odzyskać utracone dane i przyznam szczerze, że chyba skorzystam z tego.. bo jednak przez swoją pomyłkę niepotrzebnie straciłem coś, co teraz bardzo chcę odzyskać..
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Wróć do Komputery