Jaki materac jest najlepszy?

Postautor: cosmic_girl » 28 wrz 2016, 1:00

Który materac wybrać? Piankowy, sprężynowy, lateksowy? Jakie są najlepsze?
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: Despotka » 28 wrz 2016, 3:42

Jeśli chodzi o materace do sypialni to moim zdaniem najlepsze są sprężynowe, obecnie to są przede wszystki kieszeniowe ze względu na konstrukcję, to znaczy nie ma już tak, że masz metalowe sprężyny i na to jakiś pokrowiec, tylko specjalne kieszenie na każdą sprężynę, dodatkową warstwe pianki, warstwe oddychającą itd. Podsumowując, najkepsze spręzynowe.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: JonB » 28 wrz 2016, 4:48

Jeśli chodzi o ceny, to najtańsza jest oczywiście pianka. Jak dla mnie, równie dobrze się sprawdza, poza tym jest dobra do takich miejsc jak domki letniskowe itp., bo łatwo można taki materac zwinąć i przewieźć. Ze sprężynowym tak nie zrobisz.
JonB

Postautor: Tasiemka » 28 wrz 2016, 5:16

Ty jest duży wybór fajnych materacy mjakmaterac.pl/2_fabryka-materacow-hevea. Marka Hevea. Właśnie głównie z tego co wiem robią kieszeniowe, ale inne też.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Modelina » 28 wrz 2016, 5:59

Ja również jestem za kieszeniowymi, a więc tą nowoczesną wersją sprężynowych. Mam taki materac od prawie dziesięciu lat i nie było potrzeby go wymieniać. W ogóle się nie zniszczył ani nie stracił swoich właściwości, to znaczy cały czas jest tak samo miękki, jak był, ale nie za bardzo.
Modelina

Postautor: kasztelan » 28 wrz 2016, 8:31

Także polecam kieszeniowe, a cenowo piankowe, jak już tu ktoś pisał wcześniej. Te ostatnie są dobre, bo są że się tak wyraże mobilne, można je wszędzie zabrać, zwłaszcza te cieńsze wersje. Takie mam w domku na wsi. Na zime je zwijamy i zabieramy do miasta.
kasztelan

Wróć do Nasz dom i ogród