Domowe spa

Domowe spa

Postautor: Daianna » 30 sie 2016, 1:28

Jakie są Wasze opinie na temat spa w domu. Wiem, że teraz można sobie zamontować wanny w domu i cieszyć się relaksem w domowych warunkach. Ostatnio trafił do mnie prospekt z takimi urządzeniami i chciałam zapytać czy warto to montować.
Awatar użytkownika
Daianna

Domowe spa

Postautor: pełna_łagodności » 30 sie 2016, 3:41

Już na samą myśl, że tak długo czekałam bardzo się denerwuję. Trzeba było się decydować jak się pojawił pierwszy pomysł. Tobie też tak radzę, bo będzie żałowała :)))
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Domowe spa

Postautor: yrvenna » 30 sie 2016, 5:46

To wspanieł mieć profesjonalną wannę baseny-iwo w swoim domu. Nie trzeba nigdzie jeździć, a masaż w godzinach wieczornych to prawdziwa ulga dla ciała i ducha. Polecam, bo ceny są w tej chwili bardzo dobre na te urządzenia.
Awatar użytkownika
yrvenna

Domowe spa

Postautor: Daianna » 30 sie 2016, 6:10

No właśnie widziałam, że wcale to dużo nie kosztuje, a przyjemność podobno gwarantowana. Ja akurat dużej wanny nie chcę, bo wystarczy taka na dwie osoby :)))
Awatar użytkownika
Daianna

Domowe spa

Postautor: JonB » 30 sie 2016, 7:18

Możesz też na jakąś alternatywę się zdecydować jak na przykład basen do pływania też doskonale relaksuje i można w nim się pobawić. Trochę więcej roboty z jego montazem, ale przecież tym i tak zajmuja się profesjonaliści. Coraz więcej ludzi decyduje się w ten sposób poprawić wizerunek swojego podwórka.
JonB

Wróć do Nasz dom i ogród