Inspiracje do aranżacji jadalni

Postautor: cosmic_girl » 22 sie 2016, 21:36

Cześć. Potrzebuję przemyślanych pomysłów do zaaranżowania przestrzeni w jadalni. Bardzo lubię samodzielnie zajmować się meblami i rozstawianiem wszystkiego, szczególnie w nowym domu, ale nigdy przedtem nie miałam jadalni. Stad wlasnie moja prosba – co oprócz stołu i krzeseł tam wstawić? Pomieszczenie jest duże a zrobiło się tam jakoś pusto i smutno. Licze że mi pomożecie, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: little_boy » 22 sie 2016, 23:36

Witam. Zawsze kieruje sie taka zasada ze zaczynam od najwiekszego albo najwazniejszego mebla w danym pomieszczeniu a reszte dostosowuje do niego. Bardzo modne ostatnimi czasy są stoły rozkładane do jadalni które idealnie nadają się do dużych i małych pomieszczeń wiec mysle ze warto poprzegladac sobie cos takiego. Jak juz wybierzesz to zostają krzesła, żyrandol i co tylko chcesz. Może to być np barek z alkoholami albo półki na ksiazki itd. Wszystko zalezy od klimatu i mysli przewodniej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: yrvenna » 22 sie 2016, 23:48

Widziałam świetny pomysł w jakimspismie o domach. Połączono tam jadalnie z biblioteką. Po prostu fantastycznie to wyglądało bo nadawało ton spokoju i relaksu, a w miejscu jedzenia to szczególnie ważne. Potrzebna ci bedzie wtedy kanapa, a bardzo fajne i niedrogie widziałam tu - meblepotocki.pl/pl/c/Meble-tapicerowane/30 . Mam nadzieje ze pomogłam.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: cosmic_girl » 23 sie 2016, 2:42

Tak, bardzo pomogliście. Pomysł z połączeniem jadalni z biblioteczka bardzo mi się podoba i robi na mnie naprawdeduzewrazenie jak tylko o nim pomysle. Poza tym zastanawiam sie nad zakupem pianina, ale to narazie bardzo odległy plan. Póki co potrzebne mi jeszcze coś do siedzenia przy stole. Co doradzicie?
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: little_boy » 23 sie 2016, 5:17

Najlepsze będą na pewno jakieś dobre krzesła drewniane do jadalni. Przegladałemoferte sklepu który podrzuciła koleżanka. Też przydałoby mi sietroche nowych mebli, miedzy innymi krzesła no i widze ze mają tam naprawdę bardzo duży i ciekawy wybór. Ceny też bardzo interesujące. Skonsultuję jeszcze z żoną kolory i będę zamawiał, tobie też radzę ;)
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: cosmic_girl » 23 sie 2016, 7:47

Też tak sobie przeglądam i ciekawie to wygląda, szczególnie pod wzgledem finansowym. Dzieki za link, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Wróć do Nasz dom i ogród