Jakie drzwi i okna do domu??

Postautor: lionKing » 16 sie 2016, 1:03

Zastanawiam się jakie drzwi i okna wybrać do nowego mieszkania, szukam czegoś dobrej jakości ale zarazem niezbyt drogiego żeby nieco odświeżyć mieszkanie, dodatkowo też mały remont zrobić... jakie okna i drzwi byście wybrali, chodzi mi o materiał z jakiego zostały wykonane co się sprawdza? Co macie u siebie w domach i się sprawdza?
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: deser » 16 sie 2016, 3:24

Jeśli chodzi o okna to polecam wybór okien drewnianych wrocławskiej firmy Cerchem mają bardzo duży wybór wykonane znakomicie warto zainwestować. Okna drewniane wyglądają estetycznie i można je świetnie wkomponować, dają efekt zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Prowadzą współpracę z najlepszymi producentami okien, więc masz od razu gwarancję jakości.
Awatar użytkownika
deser

Postautor: cosmic_girl » 16 sie 2016, 4:17

Też bym celowała w drewniane okna albo te wykonane z dobrego plastiku, ważne żeby były szczelne i miały mocne szyby. Ja mam akurat plastiki ale nie narzekam. Może też kiedyś wreszcie zdecyduję się na drewno :)
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: Brutus » 16 sie 2016, 6:44

A jeśli chodzi o drzwi to może też pójść w drewno? Solidne, mocne, ciężkie, nie do wyważenia :)
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: little_boy » 16 sie 2016, 9:06

Polecam proste ale jakościowo dobre drzwi z aluminium bo nie są zbyt drogie a masz obecnie na rynku dostępne różne opcje i to równie mocne dobre drzwi do mieszkania, przy dobrych zamkach nie ma obaw, a i dobrze się trzymają. Mam, nie narzekam.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Modelina » 16 sie 2016, 11:10

Jeśli taniej i solidniej to rzecz jasna plastik, ale myślę, że warto zainwestować w drewno.
Modelina

Wróć do Nasz dom i ogród