Produkcja mebli – gdzie warto się zaopatrywać?

Postautor: Brutus » 07 kwie 2016, 20:52

Siema! Prowadze mały zakład produkujący meble i od pewnego czasu mój dostawca akcesoriów meblowych niestety poważnie nawala. Z tego powodu szukam jakiegoś nowego dostawcy. Czy ktoś z was potrafi polecić jakieś ciekawe miejsce, które to jest godne uwgai pod tym względem?
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Modelina » 07 kwie 2016, 23:12

to ja się podłączę do tego pytania bo też potrzebuję dobre akcesoria meblowe Kraków byłby dla mnie idealny w zasadze, ale z dowolnego miejsca w kraju mogę oczywiście zamawiać, jak macie fajne namiary to podzielcie się.
Modelina

Postautor: lionKing » 08 kwie 2016, 1:15

nie wiem czy to was zainteresuje, ale ja do swojego warsztatu stolarskiego zamawiałem blaty meblowe w firmie SAS, oni mają swoje oddziały rozsiane po całym kraju i ogólnie byłem bardzo zadowolony, a więm, że mają tam różnorodne akcesoria meblowego, które chyba nawet dopasowują pod konkretne wymagania. Tyle wiem, może kogoś zaintyeresuje :D
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: little_boy » 08 kwie 2016, 1:49

Wystarczy przecież trochę poszukać w sieci i na pewno bardzo szybko znajdzie się jakąś tam hurtownię czy coś w tym stylu. Generalnie to wszystko dzisiaj klepane na jedno kopyto, więc co za różnica gdzie się zamawia? Cena najważniejsza i tyle.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: yrvenna » 08 kwie 2016, 3:20

bardzo się mylisz kolego, różnice są i to kolosalne. Jeśli komuś potrzebna sklejka meblowa Poznań ma takie fajne miejsce, gdzie można kupować, napiszcie do mnie pw to dam znać o co chodzi dokładnie ;)
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: Brutus » 08 kwie 2016, 5:18

mnie by interesowało przede wszystkim cięcie płyt meblowych , które później sprzedaje ludziom zamawiającym meble pod swoje potrzeby i dlatego potrzebuje czegoś porządnego, to mały, lokalny biznes, więc trudno zbudować silną pozycję, trzeba mieć mocne podstawy.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: yrvenna » 08 kwie 2016, 7:36

coś słyszałam faktycznie o tej firmie, dzięki za podpowiedź bo kompletnie mi wyleciała z głowy, musze się tym lepiej zainteresować. Też potwierdzam, że różnice w jakości od różnych producentów są masakryczne, trzeba szukać dobrych rzeczy.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: kasztelan » 08 kwie 2016, 8:59

Wiecie co, porządny stolarz to sobie sam wszystko zrobi, a nie kupuje jakieś półprodukty i potem sprzedaje jako niby własne po drobnej obróbce…u mnie w warsztacie wszystko się rpobi samodzielnie i jestem dumny z tego.
kasztelan

Wróć do Nasz dom i ogród