Retro salon

Retro salon

Postautor: Brutus » 03 lut 2016, 23:31

Witam wszystkich. Moja żona gorąco namawia mnie na remont i chce salon urządzić w stylu retro. Mam mieszane uczucia, chociaż nie jestem przeciwny. Mamy otwartą przestrzeń i połączony z jadalną i kuchnią salon, więc musi to się wszystko razem dobrze komponować. Chciała kupić też krzesła retro i duży stół, ale nie wiem czy to już nie przesada. Pytanie jest takie, jak zrozumieć kobietę i przemówić jej by trochę zwolniła z tym retro :P
Awatar użytkownika
Brutus

Retro salon

Postautor: lionKing » 04 lut 2016, 0:43

Wiem co czujesz, bo ja świeżo po remoncie i dziękuje Bogu, że nie muszę już wysłuchiwać tych rozmyslań co by kupić, a gdzie postawić itp. :P Kolejnym razem zaoszczędzę więcej, biorę projektanta i po sprawie. Może to jest twoje wyjście, projektant?
Awatar użytkownika
lionKing

Retro salon

Postautor: Brutus » 04 lut 2016, 1:28

Powiem ci, ze to jest jakieś wyjscie. Dzisiaj słuchałem dobrą godzinę, że potrzebna nam jest piękna pikowana pufa, bo to będzie taki wspaniały dodatek i nie możemy się bez niego obejść :P
Awatar użytkownika
Brutus

Retro salon

Postautor: cosmic_girl » 04 lut 2016, 2:50

Ja tu przedstawię kobiecy punkt widzenia :P Twoja żona ewidentnie robi wszystko, żebyś zwrócił na nią uwagę i z nią pogadał. Nie zgodził się na to i tamto ani wyraził swoje zdanie, ale pogadał ;) stosowałam kiedyś taką metodę, ale mężczyźni nie wiedzą o co chodzi i potem własnie wywlekają swoje narzekania na forum, że im godzinę opowiadamy o pufach :P
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Retro salon

Postautor: tyrmandXXI » 04 lut 2016, 5:06

Ja sprawy designerskie załatwiam tak. Kochanie, ta sofa jest śliczna, ale wiesz, że będzie niewygodna. Kupmy sobie miękką, na której usiądziemy razem i obejrzymy film. No i własnie jestem w trakcie oglądania wspaniałych miękkich sof :P Polece wam linka blackcatdesign.com.pl/c/1582/sofy-ze-sciaganym-pokrowcem.html , bo może wam też uratują życie i nerwy :)
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Retro salon

Postautor: Modelina » 04 lut 2016, 6:42

No i widzicie, tu macie przykład, że się da dogadać z żoną :P Oby na waszym przykładnie to się sprawdziło ;)
Modelina

Retro salon

Postautor: Brutus » 04 lut 2016, 8:55

Faktycznie pogadaliśmy i wszytsko jest ok. Dzięki za polecenie strony, właśnie robimy zamówienie :)
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Nasz dom i ogród