Jaki są obecnie trendy łazienkowe?

Postautor: Brutus » 12 sty 2016, 1:54

Cześć! Planuje własnie remont łazienki, jednak zupełnie nie mam pomyslu na jej wykończenie. Chciałbym, żeby była jak najbardziej stylowa i ponadczasowa. Nie chcę płytek, które modne będą tylko przez sezon czy dwa. Możecie coś podpowiedziec?
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Daianna » 12 sty 2016, 3:40

A mógłbys troche bardziej zawęzić nam ple manewru? Płytki dostępne są dziś we wszystkich możliwych kolorach, rozmiarach i fakturach. Zajrzyj chociażby tu: e-budujemy.pl/plytki_tubadzin,188k , a sam się o tym przekonasz. Określ swoje preferencje, a będzie nam znacznie łatwiej cokolwiek podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: little_boy » 12 sty 2016, 5:22

Dokładnie. Bez jakichkolwiek ograniczeń trudno jest cokolwiek polecać.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: prezes Ochódzki » 12 sty 2016, 5:52

Proponuje zdecydować się na jakieś minimalistyczne rozwiązanie. Jednolita łazienka prezentuje się naprawdę stylowo i elegancko. Proponje odcienie szarosci lub beżu. Idealnie do nich pasują metalowe listwy. Jeśli masz niwielką łazienkę, idealnie będzie wykorzystać te same płytki na ścianach i na podłodze. Optycznie powiększy to pomieszczenie i zagwarantuje wspaniały efekt. Ja u siebie wybrałem coś takiego e-budujemy.pl/plytki_paradyz,274k i jestem naprawdę zadowolony z efektu, jaki udalo mi się uzyskac.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Brutus » 12 sty 2016, 6:53

Odwiedziłem w weekend kilka sklepów z płytkami i akcesoriami do łazienki. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego liczę, że coś mi podpowiecie. Interesuje mnie typowo męska łazienka, a wiec minimalistyczna i w stonowanych kolorach. Chba najlepsze byłyby włąśnie beże i szarości. Lubie też drewno we wnętrzu i nowoczesne formy sanitariatów. Mam nadzieje, że teraz będzie wam nieco prościej :)
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Daianna » 12 sty 2016, 9:42

Jeśli mowa o sanitariatach to polecam takie nowoczesne formy jak tu: e-budujemy.pl/deski_sedesowe_i_bidetowe,6295k . Idealne do nowoczesnych łazienek, stylowe i funkcjonalne. Płytki proponuje w kolorze szarości – mi szczególnie podobają się te o fakturze betonu. Idealnie do nich pasuje ciemne drewno i biała ceramika lazienkowa. Jeśli dobrze wszystko rozplanujesz, z pewnością nie będziesz rozczarowany efektem.
Awatar użytkownika
Daianna

Wróć do Nasz dom i ogród