Szczelność instalacji

Szczelność instalacji

Postautor: pełna_łagodności » 11 sty 2016, 0:58

Cześć. Ostatnio czasem mam wrażenie w domu, że czuję gaz. Wszystkie kurki pozamykane, wszystko na gazówce poskręcane a ja nadal czuję. Wietrzę dom, bo się boje że niebezpieczne. Jakieś rady, co robić w takiej sytuacji??
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Szczelność instalacji

Postautor: little_boy » 11 sty 2016, 3:43

Dziewczyno, od razu dzwoń po specjalistę a nie siedzisz na jakimś forum i czekasz aż ci dom wyleci w powietrze! Niektórzy to zupełnie bez wyobraźni. Mam nadzieję, że dzieci na przykład nie masz w domu, żeby nie cierpiały za Twoją bezmyślność zczasem
Awatar użytkownika
little_boy

Szczelność instalacji

Postautor: Daianna » 11 sty 2016, 6:24

Spokooojnie, może ci sie wydaje po prostu? ja bym wszystko jeszcze raz sprawdziła : zawory od gazu, potem reduktor Poznań to jest takie miasto że jakiegoś technika też łatwo w razie czego znalexc. a już na pewno nie trzeba panikować tak jak kolega do góry, niby facet a marudzi jak.... aha, i weź faceta ze soba, niech ci pomoże podokręcać wszystko i na pewno bedzie dobrze
Awatar użytkownika
Daianna

Szczelność instalacji

Postautor: Brutus » 11 sty 2016, 9:11

Kojarzysz taki sklep z napisem rury stalowe Poznań ?? Tam obok jest pogotowie gazowe, schowane trohcę w bramie. Wydzwoń tam i niech ci posprawdzają, ja byłem zadowolony z usług.
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Nasz dom i ogród