Ładna lampa do łazienki

Ładna lampa do łazienki

Postautor: Daianna » 29 gru 2015, 0:51

Hej. Nałogowo oglądam w telewizji programy wnętrzarskie i ostatnio widziałam w jednym z nich naprawdę fajne rozwiązanie do łazienki, w dziedzinie oświetlenia. Na suficie powieszono tam takie raczej płaskie, kwadratowe lampy. Wyglądało to bardzo elegancko, no a biorąc pod uwagę ten mój domowy „koszmarek”, stwierdziłam, że chyba warto wydać na poprawienie wyglądu trochę pieniędzy, jeśli faktycznie ma zrobić to różnicę. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia, pod jakim hasłem w ogóle tego szukać w internecie? :) Czy takie lampy mają specjalną nazwę? Nie chcę żadnych wzorków, udziwnień itd., chcę ładną, klasyczną lampę, której światło nie da efektu „jaskini” (klimat to może być, ale raczej w sypialni) ;P Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Daianna

Ładna lampa do łazienki

Postautor: prezes Ochódzki » 29 gru 2015, 3:47

chodzi ci o plafony?
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Ładna lampa do łazienki

Postautor: pełna_łagodności » 29 gru 2015, 4:32

Trochę dziwny opis, ale stawiałabym, że mówisz o plafonach. Faktycznie coraz częściej się je spotyka, pewnie taka moda wśród projektantów wnętrz ;) Swoją drogą, minimalizm (bo o to ci chodzi, wnioskując z posta?) nie jest jedynym rozwiązaniem, aby zrobić coś eleganckiego. Poprzeglądaj zdjęcia w sklepach, myślę, że kinkiety w stylu nowoczesnym też dają naprawdę fajny efekt, ale to wszystko trzeba dopasować „pod siebie”, indywidualnie ;)
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Ładna lampa do łazienki

Postautor: Daianna » 29 gru 2015, 5:04

Tak właściwie to nie jestem pewna, co oznacza to hasło „styl nowoczesny”, bo jak wpisywałam w Google frazy np. w stylu „lampa wisząca nowoczesna” (taaak, na wymianę lampy w kuchni też mam ochotę, ale jak na razie brak pomysłu), to szczerze mówiąc wyskakiwało dużo tandety… jedyne, co z tej „nowoczesności” mi się podoba, to właśnie ten minimalizm, albo coś industrialnego.
Awatar użytkownika
Daianna

Ładna lampa do łazienki

Postautor: pełna_łagodności » 29 gru 2015, 6:57

Taaak, tutaj się zgadzam :D kicz trudno wytępić, ale wśród tego wszystkiego idzie przecież znaleźć małe dzieła sztuki :) kwestia poświęcenia trochę czasu ;P ostatnio widziałam np. piękne lampy wiszące do kuchni, przypominające kryształowe żyrandole w różnych kształtach. Mąż musiał mnie na siłę wyprowadzać ze sklepu, bo byliśmy tylko po lampkę do biurka dla dziecka :D
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Ładna lampa do łazienki

Postautor: Daianna » 29 gru 2015, 8:23

Znam to ;) mam jeszcze tak, że jak czegoś nie szukam, to akurat przez przypadek znajdę… i wtedy problem, bo przecież kaski się nei rpzeznaczyło na to w planie wydatków na dany miesiąc ;) ale co zrobić… Dzięki za pomoc, teraz już wiem, czego szukać :)
Awatar użytkownika
Daianna

Wróć do Nasz dom i ogród