Czy znacie jakąs dobrą firmę, która pomaga pisać prace dyplomowe?

Postautor: nastrucja » 17 lis 2016, 20:44

Czasowo u mnie w zyciu jest ciasno i nie bardzo jest kiedy pisac prace. A jednak aby mieć dyplom to oczywiście praca… wiadomo ze i tak nikt tego nigdzie nie czyta ale trzeba napisac i już. Tylko ze ja już nie mam jak tego wcisnąć. Czy znacie może jakąs dobrą firmę, która pomaga pisac prace dyplomowe?
nastrucja

Postautor: Modelina » 17 lis 2016, 23:24

No firm jest wiele wiec naprawde możesz wybierac tylko ze cena takiej Pracy zalezy od tematu i tak.
Modelina

Postautor: Tasiemka » 18 lis 2016, 1:31

a jaki masz temat? Piszesz cos humanistycznego czy z przedmiotow ścisłych? Ja w tamtym roku pomagalam bratu pisac prace. ; ) zabawne historie były z promotorem.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Despotka » 18 lis 2016, 4:26

no ja znalazłam w necie taka firme E Prace Dyplomowe i było ok. Praca była na pisana na temat i dobrze zedytowana wiec nie mialam się do czego czepiac. No i nie da się ukryc ze sporo czasu zajmuje napisanie pracy magisterskiej cena jej zalezy od tego jak bardzo cala praca jest skomplikowana. Bo jednak to jest kluczowe jeśli chodzi o cene.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: cosmic_girl » 18 lis 2016, 6:45

Przy pisaniu prac tych dla promotorow itd. dobrze jest korzystac z tych źródeł które podaja. To u mnie się np. sprawdzilo i tylko drobne bledy do poprawek były ; )
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: Despotka » 18 lis 2016, 8:14

możesz tutaj zobaczyc jak ta firma pisze np. prace inżynierskie jak chcesz to tu zajrzyj e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-inzynierska/ i poczytaj oni tez zamieszczaja info o tych innych praca to sobie doczytaj co i jak.
Awatar użytkownika
Despotka

Wróć do Strefa tabu