Strona 1 z 1

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 1:16
autor: JonB
Cześć. Kobiety niby mówią, że ‘’nieważne jaka różdżka, ważne jak się nią czaruje’’, ale jednak nie znalazłem ani jednej dziewczyny, która chciałaby to stwierdzenie wcielić w życie. Częściej spotykałem się z określeniami: ‘’mały ale wariat’’ lub ‘’inaczej sobie to wyobrażałam’’. Jest mi przykro, bo totalnie nie czuję się mężczyzną. Ten kompleks ciągnie się za mną przez całe życie, mam depresję, wstydzę się rozmawiać z kobietami, nie mam siły do ćwiczeń, tracę motywację do pracy. Kobiety mają w życiu łatwiej.. Co mam w tej sytuacji uczynić, jak sobie pomóc?

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 3:44
autor: kasztelan
Kto zrozumie faceta lepiej, niż drugi mężczyzna? Sam mam problem z małym członkiem, aczkolwiek można nawet optycznie go powiększyć, na przykład decydując się na depilację owłosienia. Poza tym, ostrożniej dobieraj partnerki. Uwierz, że istnieje wiele kobiet, dla których rozmiar penisa nie jest najważniejszym kryterium wyboru partnera. Powodzenia, stary.

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 4:12
autor: zamaskowany
Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Zostaje Ci chyba tylko zaakceptować obecny stan rzeczy.

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 5:57
autor: pippi
Kobiety mają w życiu łatwiej? Przepraszam, że się wtrąciłam. Rozumiem, że jesteś rozdrażniony, zły i próbujesz odreagować na możliwe sposoby, ale jednak kobiety mają ciężko w życiu. Wy nie musicie rodzić w bólu dzieci i krwawić (również w bólu) co miesiąc. Pozdrawiam.

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 6:10
autor: deser
Nie zgodzę się z tym, że nic nie można w tej sytuacji zrobić. Ratunkiem dla Ciebie będzie powiększenie penisa może w średniowieczu było to niemożliwe, ale teraz medycyna tak poszła do przodu, że istnieją lekarstwa o naturalnym składzie, z pomocą których możesz znacząco wpłynąć na swoją męskość.

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 6:59
autor: yrvenna
Istnieje wiele kobiet które wręcz wolą mężczyzn z mniejszym członkiem. Może źle szukasz :). Taka mała rada dla Ciebie.

Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Post: 04 lis 2016, 7:10
autor: Brutus
Wejdź na stronę internetową: penis-pills-rank.pl, wybierz pasujący Ci produkt i nie męcz się, chłopie. Życia szkoda. Jesteś młodym, energicznym, wrażliwym facetem i szkoda byłoby, gdyś zaprzepaścił najpiękniejsze lata swojego życia z powodu małego penisa.