Sposoby na podniesienie własnej samooceny

Postautor: JonB » 04 lis 2016, 1:16

Cześć. Kobiety niby mówią, że ‘’nieważne jaka różdżka, ważne jak się nią czaruje’’, ale jednak nie znalazłem ani jednej dziewczyny, która chciałaby to stwierdzenie wcielić w życie. Częściej spotykałem się z określeniami: ‘’mały ale wariat’’ lub ‘’inaczej sobie to wyobrażałam’’. Jest mi przykro, bo totalnie nie czuję się mężczyzną. Ten kompleks ciągnie się za mną przez całe życie, mam depresję, wstydzę się rozmawiać z kobietami, nie mam siły do ćwiczeń, tracę motywację do pracy. Kobiety mają w życiu łatwiej.. Co mam w tej sytuacji uczynić, jak sobie pomóc?
JonB

Postautor: kasztelan » 04 lis 2016, 3:44

Kto zrozumie faceta lepiej, niż drugi mężczyzna? Sam mam problem z małym członkiem, aczkolwiek można nawet optycznie go powiększyć, na przykład decydując się na depilację owłosienia. Poza tym, ostrożniej dobieraj partnerki. Uwierz, że istnieje wiele kobiet, dla których rozmiar penisa nie jest najważniejszym kryterium wyboru partnera. Powodzenia, stary.
kasztelan

Postautor: zamaskowany » 04 lis 2016, 4:12

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Zostaje Ci chyba tylko zaakceptować obecny stan rzeczy.
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: pippi » 04 lis 2016, 5:57

Kobiety mają w życiu łatwiej? Przepraszam, że się wtrąciłam. Rozumiem, że jesteś rozdrażniony, zły i próbujesz odreagować na możliwe sposoby, ale jednak kobiety mają ciężko w życiu. Wy nie musicie rodzić w bólu dzieci i krwawić (również w bólu) co miesiąc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pippi

Postautor: deser » 04 lis 2016, 6:10

Nie zgodzę się z tym, że nic nie można w tej sytuacji zrobić. Ratunkiem dla Ciebie będzie powiększenie penisa może w średniowieczu było to niemożliwe, ale teraz medycyna tak poszła do przodu, że istnieją lekarstwa o naturalnym składzie, z pomocą których możesz znacząco wpłynąć na swoją męskość.
Awatar użytkownika
deser

Postautor: yrvenna » 04 lis 2016, 6:59

Istnieje wiele kobiet które wręcz wolą mężczyzn z mniejszym członkiem. Może źle szukasz :). Taka mała rada dla Ciebie.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: Brutus » 04 lis 2016, 7:10

Wejdź na stronę internetową: penis-pills-rank.pl, wybierz pasujący Ci produkt i nie męcz się, chłopie. Życia szkoda. Jesteś młodym, energicznym, wrażliwym facetem i szkoda byłoby, gdyś zaprzepaścił najpiękniejsze lata swojego życia z powodu małego penisa.
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Strefa tabu