Żeby życie erotyczne znowu było ciekawe…

Postautor: Brutus » 08 wrz 2016, 0:45

Witam Panów. Chociaż Panie też chętnie przywitam, a może któraś z Was z własnego doświadczenia o wiele lepiej mi odpowie. Otóż od jakiegoś czasu zastanawiam się jak zwiększyć kobiecie libido. Moja żona nigdy w tej kwestii mnie zawodziła. Mnie się zawsze chciało dużo, żonie też i tak jakoś się w tym względzie uzupełnialiśmy. A teraz sprawa wygląda tak, że ja nadal chcę dużo, ale żona to już niekoniecznie. I teraz się robi impas już, bo ja chcę, ona nie i nie możemy się dogadać. A jednak mimo wszystko fajnie by było, gdybyśmy się dogadać mogli
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Dub Buk » 08 wrz 2016, 3:04

No coż, tak to już niestety bywa, że się ludzie z czasem rozjeżdżają i nie mogą doagadać. Prawda to wszystkim znana. Trzeba po prostu pracować nad sobą, rozmawiać, starać się o siebie. Może o jakiś nastrój odpowiednio zadbać. Muzyczka, kolacja, jakaś randka, może wtedy się żonie zachce. Wiesz, że na kobiety takie rzeczy zawsze działają.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: Tasiemka » 08 wrz 2016, 5:08

No nie wiem, na mnie niekoniecznie. Jaki idę na jakąś randkę czy kolację, to tym bardziej mi się seksu uprawiać nie chce, bo jestem najedzona i wolę się na kanapie położyć i leżeć. Także jedzenie to na pewno nie jest dobry pomysł, no sorry. Ale dobrze dowiedzieć, że wywołanie podniecenia u kobiety jest możliwe dzięki różnymi sztuczkom, różnym środkom typu afrodyzjaki i inne takie. Jak sobie poczytacie to się dowiedziecie
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Brutus » 08 wrz 2016, 5:59

Właśnie znalazłem taką stronę sexelixir.eu/libido-kobiet i tu się wielu ciekawych rzeczy dowiedziałem na temat libida u kobiet. Że rzeczywiście jakoś tam można je wzmacniać. Zresztą jak się chcecie sami czegoś dowiedzieć, to ja wam tu nie będę opowiadała, tylko na link klikajcie i się sami dowiecie :P
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Tasiemka » 08 wrz 2016, 7:29

Ja słyszałam kiedyś już o tej stronie sexelixir.eu a dokładnie to o tym, że oni robią całkiem dobre afrodyzjaki, które rzeczywiście działają. Więc jak jesteś zainteresowany to możesz sobie coś stamtąd sprowadzić dla siebie i swojej żony, a może akurat się okaże, że to na was podziała
Awatar użytkownika
Tasiemka

Wróć do Z przymrużeniem oka