Gdzie kupię dobre drzwi w Poznaniu?

Postautor: Tasiemka » 13 sty 2017, 5:14

Zależy mi przede wszystkich na drzwiach (zewnętrznych) jak najbardziej estetycznych, wskazane są modne modele, a także trwałych, żeby ładnie wyglądały przez długi czas :) Sieciówki raczej odpadają, nie jestem zadowolona z ich produktów jeśli chodzi o meble to i z drzwiami pewnie nie jest też za ciekawie
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Despotka » 13 sty 2017, 5:53

To jak nie chcesz sieciówek to szukaj w jakichś mniej znanych sklepach, jeśli mieszkasz w dużym mieście, piszesz o Poznaniu, to na pewno nie będziesz miała problemów ze znalezieniem takich
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: Tasiemka » 13 sty 2017, 7:06

Zależałoby mi na sprawdzonej, zaufanej ofercie więc mam nadzieję że ktoś coś poleci
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Brutus » 13 sty 2017, 9:30

Ja kupiłem dobre drzwi w Poznaniu w tym sklepie: http://drzwiwloskie.pl/. Spełniły wszystkie moje oczekiwania, a miałem podobne jak ty plus przystępna cena. Zajrzyj sobie, może i tobie będzie to odpowiadać, oferta jest bardzo szeroka więc wydaje mi się że każdy może łatwo znaleźć coś dla siebie w sumie bez względu na gust. Jednego można być pewnym, drzwi wloskie są bardzo dobre jakościowo więc jak komuś szczególnie na tym zależy to jak najbardziej polecam
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Tasiemka » 13 sty 2017, 11:14

Przejrzę, dzięki :)
Awatar użytkownika
Tasiemka

Wróć do Z przymrużeniem oka