Poszukuję firmy, która ogarnie mi firmową imprezę.

Postautor: adamiakowa » 03 kwie 2017, 22:14

Jak w tytule tematu. Zależy mi na jakiejś dobrej firmie, która będzie potrafiła zająć się ogólnie organizacją plenerowej imprezy firmowej. Szukałam już trochę po necie, ale nie znalazłam żadnej ciekawej oferty.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: prezes Ochódzki » 03 kwie 2017, 23:39

To chyba słabo się starasz, bo takich firm, o ile mi wiadomo, jest na pęczki.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Daianna » 04 kwie 2017, 0:55

A jakiego typu to impreza? Wiem, że plenerowa, ale dla kogo? Pracowników? Potencjalnych partnerów biznesowych? Czy jak?
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: adamiakowa » 04 kwie 2017, 2:05

W zasadzie to ma być taka luźna impreza, gdzie pracownicy będą mogli pojawić się z rodzinami, czy znajomymi. Oczywiście wszystko z pełną kulturą, zależy mi, by była to kompleksowa organizacja, nie tylko nie wiem… jakiś pokaz, tylko wraz z cateringiem, jakąś rozrywką dla najmłodszych, ale też i zabawami dla dorosłych.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: lionKing » 04 kwie 2017, 4:49

To może ja będę w stanie coś koleżance podpowiedzieć? Widziałaś może tę stronę? glamevents.pl/pikniki-firmowe. Jeśli nie to już wyjaśniam – to jest poznańska firma, ale działają na terenie całego kraju. Generalnie zawsze starają się stworzyć taki pinkik, czy jakąkolwiek inną imprezę firmową pod wymogi zleceniodawcy. Nie ma więc mowy, że narzucą jakiś scenariusz z góry, tlyko zawsze wysłuchują, co masz do powiedzenia. Wiem, bo sam korzystałem kilka razy już z ich usług.
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: Tasiemka » 04 kwie 2017, 6:11

Taki piknik dla pracowników firmowych to w sumie musi być fajna rzecz. Jak się wszyscy mogą spotkać w luźnej atmosferze. Pewnie sporo przyjaźni można zawiązać, nie?
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: lionKing » 04 kwie 2017, 6:22

Tak też właśnie pomyślałem, dlatego zgłosiłem się do tamtej firmy. I rzeczywiście, atmosfera w pracy się poprawiła, pracownicy są dużo bardziej wydajni i lepiej dogadują się działając w grupie, bo tak to… każdy tylko o awansie myśli :P
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: adamiakowa » 04 kwie 2017, 8:02

Ale widzę, że generalnie ta firma glamevents.pl/ zajmuje się organizacją różnych imprez firmowych… kurcze, a mieliśmy ostatnio bankiet z potencjalnym partnerem w interesach i… niestety był niewypałem. Cóż, to teraz przynajmniej wiem, do kogo się zgłosić, jeśli będziemy coś takiego organizować. Dziękuje bardzo koledze za polecenie ;)
Awatar użytkownika
adamiakowa

Wróć do Pytania i odpowiedzi