Jak wygląda zarządzanie apartamentami na wynajem w Poznaniu?

Postautor: lionKing » 09 mar 2017, 1:50

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tym, jak wygląda zarządzanie apartamentami. Sprawa mnie ta nrtuje już od dłuższe czasu i zastanawiam się jak to rozwiązać. No niestety nie jest to coś czym bym się na co dzień zajmował, a teraz akurat się zdarza taka sytuacja, że będzie trzeba zarządzać. No i pomocy potrzebuje, bo sam tego na pewno nie ogarnę wszystkiego. Liczę na to, żeb może akurat tutaj wśród Was się znajduje ktoś kto się na tym na albo może chociaż słyszał i może coś dopowiedzieć, doradzić? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkie Wasz podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: cosmic_girl » 09 mar 2017, 3:41

Ja ostatnio miałam z tym nawet do czynienia i wiem, że to wygląda nawet w miarę w porządku. Jak wejdziesz na stronę premiumforrent.pl/zarzadzanie-apartamentami to od razu zobaczysz, że jeśli chodzi o zarządzanie apartamentami na wynajem Poznań się całkiem nieźle prezentuje i tutaj można naprawdę w ciekawy sposób załatwić te wszystkie sprawy. Ja korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z poziomu usług, więc bez obaw :)
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: deser » 09 mar 2017, 6:22

Potwierdzam tutaj całą rację koleżanki. Ja też mam swoje apartamenty i zarządzanie nimi poleciłem tej właśnie firmie, bo samodzielne ogarnianie tego wszystkiego mi się jakoś nie uśmiecha. A tak to wszystkim oni się zajmują. Wszelkie opłaty, rachunki, kwestie też prawne i umowy załatwiają oni, więc ja tak naprawdę nie mam tutaj nic już do roboty. Jak chcesz się pozbyć tej całej papierkowej roboty i chcesz, żeby wszystko się zgodnie z prawem odbywało to nie masz w sumie wyjścia tylko skorzystać z usług takiej właśnie firmy, która od samego początku do końca wszystkim będzie się mogła zająć w Twoim imieniu
Awatar użytkownika
deser

Postautor: lionKing » 09 mar 2017, 7:19

Bardzo Wam dziękuję, teraz jestem już całkowicie przekonany co do tego, że z takiej okzjiwłąśne chce skorzystać. Przynjmniej wiem już na czym stoje i jak to dokładnie wygląda, bo tak to był problem duży z tym i myślałem, że nie dam rady raczej tego wszystkiego ogarnąć. A tu jednak się okazuje, że się da to wszystko załatwić raczej bezproblemowo. No i teraz liczę na to, że rzeczywiście wszystko pójdzie jak z płatka.
Awatar użytkownika
lionKing

Wróć do Pytania i odpowiedzi