Oskarżenie o kradzież, gdzie szukać pomocy?

Postautor: tyrmandXXI » 11 sty 2016, 6:03

Co byście zrobili, gdyby niesłusznie oskarżono was o kradzież. Czy można jakoś inaczej oczyścić się z zarzutów niż przed sądem? Jak już się pójdzie do sądu to ile taka sprawa może trwać?
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Postautor: adamiakowa » 11 sty 2016, 8:09

Tragiczne przeżycie być o coś niesłusznie oskarżonym, nawet jeśli chodzi tylko o zwykłą kradzież. Ja jestem z dużego miasta i adwokatów w Łodzi jest całe mnóstwo, więc znalezienie kogoś, kto mógłby w takim przypadku pomóc, nie byłoby problemem. Na pewno gorzej mają te osoby, które są z mniejszych miejscowości. Tak na szybko znalazłam informację o pewnej pani adwokat . Może komuś, kto znalazł się w takiej sytuacji, tego typu informacja się przyda.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: Brutus » 11 sty 2016, 10:29

Kradzież to sprawa karna, przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego bez postępowania przed sądem zapewne się nie obejdzie. Jeśli postępowanie przed sądem to najlepiej zatrudnić jakiegoś prawnika. Kancelarii adwokackich od spraw karnych w Łodzi i w innych polskich miastach jest całkiem sporo. Można poszukać ich w sieci lub w zwykłej książce telefonicznej. Z moich własnych doświadczeń wynika, że najlepiej wziąć kogoś z polecenia. Wtedy wiemy, że zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Pytania i odpowiedzi