Szukam obsługi prawnej w Sosnowcu

Postautor: nastrucja » 22 maja 2017, 20:56

Chcę założyć firmę w formie spółki z koleżanka. Nie do konca mam rozeznanie w tym temacie. No i pomyślałam o tym by poszukac kogos kto zajmuje się prawem. Czy znacie kogos?
nastrucja

Postautor: Dub Buk » 22 maja 2017, 21:45

Po prostu musisz znaleźć kogos kto ma usługi prawnicze w ofercie i tyle. To ci powie czy to dobry pomysl czy nie. Bo jednak kazda spolka jest inna. Ale zawsze jest ryzyko.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 23 maja 2017, 0:03

Ja kiedys miałem wlasny biznes i jednak to była dobra decyzja. Teraz mam czas by wreszcie odpocząć. ;P hehe
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Brutus » 23 maja 2017, 1:53

Jeśli chodzi o obsługę prawną w Sosnowcu to wg mnie nie powinnas mieć problemu by naprawde znaleźć kogos rzetelnego kto ci cos doradzi co zrobic w tej lub w tej sytuacji. Możesz zajrzec na ta stronę adwokat-baklazec.com/uslugi-prawnicze/ bo to jest strona kancelarii adwokackiej i mogliby ci ewentualnie pomoc z zalożeniem spółki, żebyś miala wszytkie papiery domknięte. Oni zajmuja się tez prawem spadkowym prawem karnym… wiec w sumie tak dosc kompleksowo działają.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: little_boy » 23 maja 2017, 4:03

Wiadomo ze obsługa prawna jest często oferowana. Tylko kwestia wyboru osoby która by mogla nas np. reprezentowac w sadzie. Bo jednak jak się ma w firmie to dobrze wyznaczyc osobe do reprezentowania naszych interesow.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: prezes Ochódzki » 23 maja 2017, 4:31

W Polsce jest dosc smieszne prawo. bo jednych chroni drugich gani za byle co i potem wychodza rozne dziwne cyrki. Dlatego mam nadzieje ze to się kiedys zmieni. Bo ten chaos prawny powoduje ze człowiek nic z tego nie rozumie.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Brutus » 23 maja 2017, 5:31

No ty nie rozumiesz ale masz prawnika z kancelarii adwokackiej np. i on to ogarnia. ;P bo to ty wtedy nie musisz się nad tym glowic co znaczy dane zdanie dane slowo.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: prezes Ochódzki » 23 maja 2017, 5:55

Wiadomo ze jest duzo kancelarii i porady prawne sa potrzebne bo ludzie inaczej nieraz potracili by wszystko. a tak chociaż ktos im pomoze w tym… Sam o tym cos wiem.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Brutus » 23 maja 2017, 6:46

Po prostu adwokat jak ktos ma sprawę karną to jednak jest minimum. Ale adwokat taki którego my sobie wybierzemy… mój kolega był oskarżony przez pomyłkę… bo ma brata bliźniaka… no i to nie było fajne.
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Offtopic