Delikatny psycholog dla dziecka – czy znacie jakiegoś?

Postautor: Tasiemka » 20 sty 2017, 10:19

Moja córka ma poważne problemy adaptacyjne po zmianie szkoły. Pedagog poradził żeby iść z nią do psychologa i tu zaczynają się schody bo nie znamy żadnego solidnego specjalisty w Olsztynie. Gdybyście mieli jakieś namiary to będę bardzo zobowiązana... Pozdrawiam i dziękuję.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Despotka » 20 sty 2017, 10:55

Jakiś czas temu znalazłam stronę OlsztynPsycholog.pl, słyszałam że pan Jarmoszuk naprawdę zna się na rzeczy, dziećmi też się zajmuje. Spróbujcie może u niego?
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: Brutus » 20 sty 2017, 13:01

Zgadzam się w pełni, to naprawdę dobry specjalista olsztynpsycholog.pl/oferta/psycholog-dzieciecy/. Warto o nim wspomnieć, bo jeśli dotąd był potrzebny psycholog dziecięcy Olsztyn nie dawał wielu opcji. Ale o tym panu można wiele dobrego usłyszeć.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: cosmic_girl » 20 sty 2017, 13:38

Ja widzę że generalnie to profesjonalny gabinet i zakres jest dość szeroki olsztynpsycholog.pl/oferta/. Rzeczywiście długo było tak że jak niezbędna była fachowa terapia Olsztyn wypadał blado. Zmiany na lepsze cieszą.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: tyrmandXXI » 20 sty 2017, 14:10

Nie należy się obawiać wizyty u psychologa dziecięcego. Naprawdę może bardzo pomóc, a skoro faktycznie są problemy z adaptacją to konsultacja wydaje się koniecznością.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Wróć do Offtopic