Czy warto zainwestować w profesjonalne okulary rowerowe?

Postautor: Dub Buk » 12 sty 2017, 0:45

Chciałbym zapytać osób które sporo jeżdżą na rowerach w róznych warunkach czy rzeczywiscie opłaca się zainwestować w profesjonalne okulary rowerowe? Czym różnią się od normalnych? Proszę o poważne podejście do tematu za co z góry dziekuje.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: nastrucja » 12 sty 2017, 3:36

Jeśli dużo jeździsz na rowerze to okulary rowerowe z prawdziwego zdarzenia są koniecznością. Widać że chyba nigdy nie miałeś ich na sobie bo różnica miedzy nimi a zwykłymi z marketu jest bardzo bardzo odczuwalna :). Przede wszystkim dobrze dolegaja wiec zadna zbłakana mucha ani inny twór nie wpadnie ci do oka. Za dzieciaka pszczoła wpadła mi miedzy okulary a oko i uwaliła mnie w powieke – nie było ciekawie. Kolejna rzecz to ergonomiczny kształt i dopasowanie do kształtu głowy w taki sposób żeby się nigdy nie zsunęły i nie spadły a jednoczesnie nie uwierały. Jak szukasz czegoś fajnego to polecam ten sklep - http://stylion.pl/, bo mają profesjonalne okulary w bardzo niskich cenach, pozdrawiam.
nastrucja

Postautor: Dub Buk » 12 sty 2017, 5:03

Historia z pszczołą nie brzmi ciekawie, ale rzeczywiscie za normalne okulary czesto cos wpada, szczególnie jak sie szybko jeździ. Mogłabyś tylko pokazac mi dokładnie które okulary są dla rowerzystów?
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 12 sty 2017, 7:04

Znam ten sklep i równiez moge polecić ze względu na bardzo dobrej jakości okulary w niskich cenach. Dokładnie masz je tutaj: http://stylion.pl/okulary-na-rower. Wczesniej jeździłem oczywiscie na zwykłych przyciemnianych z marketu do czasu aż mi spadły i po nich przejechałem ;]. Nawet nie byłem zły bo co chwila mi się zsuwały kiedy zaczynałem się pocić. Specjalne na rower dostałem w prezencie i bardzo je lubię, bo są wygodne i idealnie chronią przed robakami i pyłkami a także przed słońcem.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: nastrucja » 12 sty 2017, 7:19

Nie tylko ty przejechałeś sobie tanie okulary :P. Ja specjalnie je wyrzuciłam po tym jak praktycznie co chwila spływały z potem. No ale tak to jest, rowerowe musza mieć specjalne gumki które temu zapobiegają a dodatkowo nie odparzają skóry.
nastrucja

Postautor: Dub Buk » 12 sty 2017, 9:55

Chyba już wszystko na ten temat wiem :). Bardzo dziekuje za namiary na sklep, bo ceny są atrakcyjne i chyba bede sie decydował. Tymczasem temat idzie do zamknięcia, mam nadzieje ze jeszcze komus w przyslosci sie przyda :)
Awatar użytkownika
Dub Buk

Wróć do Offtopic