Co lepsze, wózki czy koszyki?

Postautor: adamiakowa » 04 paź 2016, 2:44

Zdaję sobie sprawę, że pytanie jest bardzo egzystencjalne, ale ciekawi mnie to własnie, w co lepiej zainwestować. Mam taki większy sklepik, gdzie wózki się powinny zmieścić, ale z drugiej strony nie wime, czy to trochę nie przesada. Koszyki wydają się być nieco bardziej poręczne, prawda?
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: yrvenna » 04 paź 2016, 4:21

Szczerze Ci powiem koleżanko, że ja bym chyba przyjrzała się bliżej koszykom. Tak jak mówisz, są poręczne, nie trzeba się z nimi szarpać, tylko po prostu idziesz i kupujesz do nich, co chcesz i wychodzisz.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: little_boy » 04 paź 2016, 6:00

No właśnie i koleżanka uderzyła w samo sedno. Kupujesz co chcesz, albo raczej tyle, ile Ci się zmieści. Jak spojrzycie dziewczyny na wzóki sklepikaria.pl/64-wozki-sklepowe to one oferują dużo więcej miejsca, więc teoretycznie, przynajmniej w założeniach psychologii, dużo więcej się w nich zmieści. :) Dlatego ja bez wahania postawiłbym na wózki, a koszyki wziął jako dodatkowe. Bo się zdarzają tacy, co rzeczywiście są konkretni.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: adamiakowa » 04 paź 2016, 7:54

No właśnie… kurczę, mam zagwostkę :D A przy okazji, dzięki za ten link. Fajny sklep kurczę! Znalazłam tam dobrej stojaki sklepowe, jakich mi brakowało :) Więc jakąś tam korzyśc z tej dyskusji mam!
Awatar użytkownika
adamiakowa

Wróć do Offtopic