Remont generalny domku jednorodzinnego.

Postautor: Dub Buk » 27 kwie 2016, 20:37

Cześć wszystkim. Jestem w trakcie robienia generalnego remontu i interesują mnie wasze opinie na temat branżowych sklepów z takimi artykułami. Znam kilka sklepów, w kilku zamawiałem, ale tylko dwa z nich są w pełni profesjonalne. Muszę kupić kilka nowych narzędzi i potrzebuję siatkę metalową. Ktoś może mi coś doradzić?
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 27 kwie 2016, 22:50

No jasne. Akurat siatkę zamawiałem dosłownie kilka dni temu, nie wiem czy akurat taką jak ty szukasz, ale w sklepie znajdziesz większy wybór więc dla siebie też coś znajdziesz. Wejdź sobie tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/313-siatki. Firmę polecił mi znajomy który ma swoją firmę, myślę że wiedział o czym mówi.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Brutus » 28 kwie 2016, 0:22

No jak tak patrzę na ofertę sklepu to znajdziesz też tam narzędzia. Nie wiem co dokładnie cię interesuje, ale ja przed chwilą patrzyłem kilka ciekawych rzeczy. Ja szukam jakiegoś solidnego zestawu z wkrętarką, ale sam zobacz tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/187-elektronarzedzia. Powiedź jakie narzędzia cię interesują to będę miał na uwadze przy szukaniu.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: Dub Buk » 28 kwie 2016, 3:00

No akurat ja potrzebuję kupić frezarkę i solidną wiertarko-wkrętarkę. Ostatnio mój komplet poszedł do kosza po pół roku, bo spalił się silnik. Wolę zainwestować więcej pieniędzy i żeby służyły mi na lata.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: Brutus » 28 kwie 2016, 3:59

Jest jeszcze jedna możliwość, bo mój znajomy sprowadza narzędzia zza granicy. Wychodzi może stówkę taniej, ale masz narzędzia z pewnego źródła i same takie marki, że nie ma szans żeby coś się popsuło w przeciągu 5 lat :D
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: little_boy » 28 kwie 2016, 4:45

No ja polecam sklep z postów wyżej. Kupowałem tam raz, ale wszystko przyszło szybko. Akurat w moim przypadku brałem zestaw z wiertarką. Nawet przy wysyłaniu na gwarancję nie było żadnego problemu. Ja jestem zadowolony więc myślę, że ty też będziesz :P
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Dub Buk » 28 kwie 2016, 6:05

Dzięki bardzo. No akurat tego sklepu nie znałem więc na pewno zapoznam się z ofertą i porównam do tego co już znalazłem. Nie mam zamiaru przepłacać a już raz trafiłem na super promocyjną ofertę która i tak mnie wyszła drożej niż na allegro albo w innym sklepie.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Wróć do Ogólnie o naszym życiu