Strona 1 z 1

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 4:49
autor: cosmic_girl
hej, poszukuje sprawdzonych salonow z biżuterią ślubną. Chcialabym żeby była na lata jeśli dobrze mnie rozumiecie. Tzn chcialabym ją nosić też po ślubie, nie powinna być zatem zbyt krzykliwa, ale też ładna. Macie dziewczyny coś sprawdzonego, gdzie kupowałyście biżuterię na ślub i czy ją potem nosicie?

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 6:05
autor: Despotka
Hej, jasne, że tak :) choć znam kobiety, które jak już zdejmą naszyjnik po ślubie to pakują go do pudełka i do szuflady, a to wielka szkoda! Ja mogę polecić kupno biżuterii sklepu www Biżuteria Radziszewska ma w swojej ofercie naprawdę śliczne rzeczy w kolorze, które można nosić również na co dzień a pasują do sukni ślubnej idealnie, sama mam pasowało, teraz też noszę :)

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 8:40
autor: JonB
Moja żona również skorzystała z takiej możliwości, tzn kupiła biżuterię ślubną i teraz nosi ją niemal codziennie, bo nie jest zbyt wymagająca, wystarczy prosta sukienka, a mnie ta biżuteria przypomina najpiękniejsze chwile. Więc kobiety, nie chowajcie biżuterii do szuflady po ślubie tylko ją noście dumnie :)

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 10:19
autor: kasztelan
żonie kupiłem na ślub srebrne kolczyki Swarovskiego i dziś z przyjemnością je nosi. Te krysztalki są bardzo wytrzymałe, bo jesteśmy małżeństwem już kilak dobrych lat i nie widać po nich upływu czasu, więc chyba można uznać, że polecam Swarovskiego.

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 10:30
autor: Modelina
również kupowałam biżuterię kolorową w internecie, bo to inwestycja na lata i nie było problemu z dopasowaniem biżuterii do sukienki, która swoją drogą należała do bardzo tradycyjnych.

Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Post: 23 sie 2016, 13:18
autor: pełna_łagodności
również mam swarovskiego i trzyma się biżuteria doskonale, bardzo dobrze wykonana i jestem bardzo zadowolona.