Gdzie szukać biżuterii ślubnej?

Postautor: cosmic_girl » 23 sie 2016, 4:49

hej, poszukuje sprawdzonych salonow z biżuterią ślubną. Chcialabym żeby była na lata jeśli dobrze mnie rozumiecie. Tzn chcialabym ją nosić też po ślubie, nie powinna być zatem zbyt krzykliwa, ale też ładna. Macie dziewczyny coś sprawdzonego, gdzie kupowałyście biżuterię na ślub i czy ją potem nosicie?
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: Despotka » 23 sie 2016, 6:05

Hej, jasne, że tak :) choć znam kobiety, które jak już zdejmą naszyjnik po ślubie to pakują go do pudełka i do szuflady, a to wielka szkoda! Ja mogę polecić kupno biżuterii sklepu www Biżuteria Radziszewska ma w swojej ofercie naprawdę śliczne rzeczy w kolorze, które można nosić również na co dzień a pasują do sukni ślubnej idealnie, sama mam pasowało, teraz też noszę :)
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: JonB » 23 sie 2016, 8:40

Moja żona również skorzystała z takiej możliwości, tzn kupiła biżuterię ślubną i teraz nosi ją niemal codziennie, bo nie jest zbyt wymagająca, wystarczy prosta sukienka, a mnie ta biżuteria przypomina najpiękniejsze chwile. Więc kobiety, nie chowajcie biżuterii do szuflady po ślubie tylko ją noście dumnie :)
JonB

Postautor: kasztelan » 23 sie 2016, 10:19

żonie kupiłem na ślub srebrne kolczyki Swarovskiego i dziś z przyjemnością je nosi. Te krysztalki są bardzo wytrzymałe, bo jesteśmy małżeństwem już kilak dobrych lat i nie widać po nich upływu czasu, więc chyba można uznać, że polecam Swarovskiego.
kasztelan

Postautor: Modelina » 23 sie 2016, 10:30

również kupowałam biżuterię kolorową w internecie, bo to inwestycja na lata i nie było problemu z dopasowaniem biżuterii do sukienki, która swoją drogą należała do bardzo tradycyjnych.
Modelina

Postautor: pełna_łagodności » 23 sie 2016, 13:18

również mam swarovskiego i trzyma się biżuteria doskonale, bardzo dobrze wykonana i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Wróć do Moda i uroda