Strona 1 z 1

Gdzie kupić kolagen?

Post: 19 kwie 2016, 23:47
autor: Brutus
Siema. Jak człowiek się starzeje, to wszelkie elemety ciała, narządy powoli zaczynają szwankować. No i u mnie też się tak dzieje, że już niestety kości wysiadają. Podobno w bardzo prosty sposób można sobie pomóc, zażywając kolagen rybi, może ktoś z Was coś słyszał na temat? Fajnie by było sobie przywrócić sprawność i pozbyć się bólu, bo naprawdę masakra, jak tak człowiek cały czas połamany chodzi i ciągle tylko narzeka, że go wszystko boli.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 1:40
autor: prezes Ochódzki
No tak, masakra z tym starzeniem się. Mnie też już wszystko zaczyna boleć ze starości i fajnie by było znaleźć taki środek, który by chociaż trochę pomógł, żeby nie trzeba było z bólu kwiczeć każdego dnia.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 2:09
autor: Brutus
No dlatego mówię, że właśnie znalazłem ten kolagen. I teraz go szukam i przydałby się jakiś sklep z naturalnym kolagenem, bo gdzie to można kupić to też nie mam pojęcia.. No ciągle czekam, aż się tu pojawi ktoś, kto już korzystał z takiego kolagenu i mi powie czy to w ogóle warto. :D

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 3:49
autor: yrvenna
Cześć. Ja korzystam z takiego kolagenu już jakiś czas. Na stronie kolagenowysklep.pl/ możesz znaleźć sklep, w którym właśnie taki kolagen kupisz. Nigdzie więcej nie szukaj, bo nigdzie takiej dobrej oferty z tym kolagenem mieć nie będziesz.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 4:49
autor: Brutus
A powiedz mi czy to w ogóle działa? Bo czasami się reklamuje pełno jakichś magicznych i cudownych środków, które mają działać, a potem się okazuje, że jednak nic z tego i tylko pieniądze wydane niepotrzebne, a efektu żadnego nie ma, bo to oszustwo.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 5:22
autor: yrvenna
NO wydaje mi się że w tym przypadku żadnego oszustwa nie ma, bo na mnie działa to świetnie i to nawet efekty odczułam już po pierwszych dniach stosowania, także mówię, że jestem raczej bardzo zadowolona z tego produktu. Nie kosztuje to jakoś masakrycznie dużo, więc chociaż na próbę można to kupić i sprawdzić, jak tam będzie działało.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 6:50
autor: Brutus
Oczywiście, masz rację. Ale skoro mówisz, że działa na Ciebie, to może i na mnie będzie pasowało.

Gdzie kupić kolagen?

Post: 20 kwie 2016, 7:39
autor: prezes Ochódzki
To ja chyba tez kupię :D