Poszukuję apteki internetowej z preparatami na wszy.

Postautor: pełna_łagodności » 16 lis 2017, 22:42

Kochani forumowicze, moja córka, która ma 10 lat przyniosła ostatnio ze szkoły wszy. Na szczęście zanim wróciła do domu i zaczęła bawić się z moim synem, zdążyłam go wysłać do dziadków. Teraz szukam jakiegoś preparatu na wszy, który pomoże mi je szybko zwalczyć.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: Despotka » 17 lis 2017, 1:19

Biedna jesteś Ty i Twoja córka. Wiem co to za paskudztwo. Moje bliźniaki też to miały, ale na szczęście jest wiele preparatów dla dzieci na wszy. Ja sama postawiłam na zakupy przez Internet. Najlepiej jest kupować w aptekach internetowych, bo wtedy ludzie się tak na Ciebie nie patrzą, jak w stacjonarnej. Zajrzyj sobie tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dziecko-wszy sama korzystałam z tych preparatów, jak miałam kupować moim bliźniakom coś na wszy i powiem, że są bardzo skuteczne.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: pełna_łagodności » 17 lis 2017, 1:49

Bardzo Ci dziękuję. No właśnie o to mi chodziło, że niestety ale ludzie nie rozumieją, że wszy to też choroba i czasami nawet nie z naszej winy, bo dbam o higienę swoją i dzieci bardzo. No ale zdarza się.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: Modelina » 17 lis 2017, 4:39

Spokojnie, każda matka spotyka się z nienawiścią na to co robi i na sposób wychowania. Nie przejmuj się – teraz skup się na córce, żeby jak najszybciej wyplenić z niej to paskudztwo. To teraz ja się do Was zgłoszę z problemem. Podejrzewam, że mój syn, po tym jak wdał się w złe towarzystwo, może mieć teraz dostęp do narkotyków. Nie mówię, że na pewno je bierze, ale ostatnio dziwnie się zachowuje. Czy któraś z Was miała taki problem?
Modelina

Postautor: Despotka » 17 lis 2017, 7:11

Niestety ja nie miałam takiego problemu i powiem, że modlę się, aby takiego nie mieć nigdy. Współczuje Ci, że musisz przez coś takiego przechodzić. Po przeczytaniu Twojej wiadomości trochę poczytałam i znalazłam informację, że jeśli nie testy krwi to sprawdzają się także testy takie z apteki. Oczywiście weszłam na stronę apteki, którą wcześniej podrzucałam i znalazłam tam kategorię z testami narkotykowymi - http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/testy-diagnostyczne-narkotykowe. Może spróbuj w ten sposób. Na pewno musisz z nim porozmawiać. Może nie przyzna Ci się od razu, ale jeśli go poprosisz to pewnie wykona test diagnostyczny. Będę trzymać kciuki, aby się udało i aby to nie były narkotyki!
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: Modelina » 17 lis 2017, 7:47

Ja też mam taką nadzieję :)
Modelina

Wróć do Zdrowie