Gdzie przeczytam o składzie leków

Postautor: JonB » 03 paź 2016, 1:08

Robię właśnie remanent w domowej apteczce i jak zwykle ktoś powyciągał ulotki, a pilnie potrzebuje zestwić niektóre składniki, bo jakieś uczuleniowe sprawy się u mojej żony pojawiły. Czy znajdę gdzieś opis leków, żebym mógł swobodnie dotrzeć do poszczególnych produktów.
JonB

Postautor: Dub Buk » 03 paź 2016, 2:03

Jest to zawsze problem u mnie w dmu, bo dzieci zawsze zwiną ulotki do zabawy, a później nie idzie ich znaleźć. Na szczęście ja akurat często leków nie używam. Ale znajdziesz takie opisy na przykład w Apteka Bez Recepty, gdzie dostępne są opasłe opisy poszczególnyuch specyfików.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: JonB » 03 paź 2016, 3:22

No parę rzeczy do sprawdzenia mam, między innymi ulotki od Apap Extra szukam. Ale już widzę, że tam jest, dzieki za tą informacje, bo nie chce podawać leków, nie mając pewności o ich działaniu.
JonB

Postautor: tyrmandXXI » 03 paź 2016, 5:07

To ja się podpinam pod rozmowę i też z góry dziękuję, bo akurat u mnie ulotka od Diosminexu była potrzebna, ale też już dalej szukać nie muszę.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Postautor: Modelina » 03 paź 2016, 7:00

W Internecie można znaleźć odpowiedź na wszystkie sprawy. Nawet te najtrudniejsze. A tak na przyszłość to radzę zachować zawsze tego rodzaju ulotki.
Modelina

Wróć do Zdrowie