Olej.. na odchudzanie?

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: pełna_łagodności » 20 wrz 2016, 0:48

Witajcie! Mam poważny problem ze swoją wagą. Nie będę ukrywać – mam sporą nadwagę i ehh, z tego powodu spore kompleksy. Ostatnio moja dobra przyjaciółka mi poleciła, żebym sięgnęła po oleje, które są idealne na oczyszczanie organizmu i powodują spadek wagi. Słyszeliście o czymś podobnym? Może ktoś z Was używa jakiegoś oleju i może mi coś polecić? Tylko nei piszcie proszę, że dieta, treningi itp.. bo to wszystko już wprowadziłam do swojego życia.. teraz mnie zaciekawiły te oleje i o nich chcę podyskutować.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: yrvenna » 20 wrz 2016, 1:04

ja kupiłam preparaty na odchudzanie Olini i muszę przyznać, że mi pomogły. Znajdziesz tam własnie m.in. super olej lniany, który bardzo pomaga w tego typu problemach. Ja, stosując go schudłam kilka kilogramów, tak naprawdę bardzo małym kosztem. A jeszcze jak piszesz że ćwiczysz i trzymasz dietę.. nadwaga zniknie raz dwa. Także nie musisz się obawiać ;)
Awatar użytkownika
yrvenna

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: nastrucja » 20 wrz 2016, 2:27

Ja strasznie wierzę w działanie oczyszczającego ostropestu ;) bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach i naprawdę każdemu polecam sięgnąć po niego. To naprawdę świetna opcja ;) zobacz w ten odnośnik co dałam ;) znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje ;) jak będziesz miała jeszcze jakieś informacje to pisz śmiało do mnie, albo od razu bezpośrednio do nich.. na pewno będą mogli Ci pomóc ;) pozdrawiam!
nastrucja

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: cosmic_girl » 20 wrz 2016, 3:08

Ja uwielbiam oleje tłoczone na zimno.. mogą naprawdę pomóc w różnych dolegliwościach i jak faktycznie ktoś ma problem ze swoim zdrowiem czy nadwagą to tym bardziej powinein zainteresować się tym tematem. Zresztą najrozsądniej będzie wejść w ten odnośnik co dałem i poczytać o temacie szerzej. Ja ująłam to bardzo pobieżnie.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: Tasiemka » 20 wrz 2016, 4:00

Od siebie mogę polecić stronkę Olini.pl ;) tam mają naprawdę liczną ofertę różnych olejów i różnych specyfików, idealnych na poprawę zdrowia czy zrzucenie zbędnych kilogramów. Polecam ;) sama stosuję i nie mogę narzekać ;)
Awatar użytkownika
Tasiemka

Olej.. na odchudzanie?

Postautor: prezes Ochódzki » 20 wrz 2016, 6:46

korzystałem z różnych olejów i paru innych specyfików z tej strony i efektem jest -8kg a samopoczucie o wiele lepsze
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Wróć do Zdrowie