Ośrodek leczenia uzależnień

Postautor: Daianna » 05 kwie 2016, 1:37

Cześć! Poszukuję dobrego ośrodka leczenia uzależnień, konkretnie chodzi o leczenie choroby alkoholowej. Czy możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: Brutus » 05 kwie 2016, 1:49

Bez wahania mogę polecić prywatny ośrodek Agnus w Poznaniu. Profesjonalne podejście, wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście do pacjenta to ważna sprawa dla osób podejmujących leczenie z alkoholizmu zwłaszcza że na początku ciężko przyznać się do tej słabości.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: pełna_łagodności » 05 kwie 2016, 2:06

Mój tata korzystał również z ich usług i doświadczenia. Uwarzam że ta placuwka naprawdę jest godna polecenia. Na stronie internetowej alkoholterapia.pl/terapia-uzaleznienia-od-alkoholu znajdziesz szczególowe informacje o tym na czym polega terapia, jak długo trwa i jak się do niej przygotować.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: yrvenna » 05 kwie 2016, 4:58

W tym poznańskim ośrodku na pewno ci pomogą. Tam doskonale wiedzą, że kwalifikacje i doświadczenie to jedno a indywidualne podejście do osoby to drugie. Spędziłam z nimi kilka miesięcy i do dziś czasami korzystam z usług tamtejszych terapeutów – to chyba wiele mówi. Widziałam też różne przypadki i byłam pod wrażeniem iloma metodami dysponują ci terapeuci i ilu osobom pomogli. Są na prawdę godni polecenia.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: little_boy » 05 kwie 2016, 7:42

Musisz jednak pamiętać, że wszystkie ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu a w nich wysokiej klasy specjaliści nie przydadzą się jeśli uzależniony nie będzie chciał wziąć udziału w terapii. Chęć wyjścia z alkoholizmu to podstawa sukcesu. Środki farmakologiczne nie załatwią za ciebie sprawy. Mało tego odtrucie nie jest nawet fazą leczenia – ale jest warunkiem do rozpoczęcia terapii.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Daianna » 05 kwie 2016, 8:20

Tak wiem, moja siostra doskonale już zdaje sobie z tego sprawę. Za wiele już w życiu straciła, żeby nic z tym nie zrobić.
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: little_boy » 05 kwie 2016, 11:10

To najważniejsze, ale pamiętaj że alkoholicy doskonale oszukują – nawet siebie. Sam nie byłem alkoholikiem, ale moja żona miała ten problem i wiem jak ciężko nie móc pomóc bliskiej osobie, kiedy ona tego nie chce. Akurat nie korzystaliśmy usług z ośrodka Agnus, ale słyszałem o nich wiele dobrego. Powodzenia. Przed wami długa droga.
Awatar użytkownika
little_boy

Wróć do Zdrowie