Czy stosowałyście przeciwtrądzikowy peeling Nacomi?

Postautor: pełna_łagodności » 23 sty 2018, 17:49

Witam. Szukam dobrego peelingu do twarzy o działaniu przeciwtrądzikowym. W aptece zauważyłam kilka takich peelingów, ale nie wiem który wybrać. Moją uwagę zwrócił w szczególności peeling marki Nacomi, bo był stosunkowo tani, a poza tym znam tę firmę, bo kiedyś stosowałam produkowane przez nią czarne mydło do ciała. Czy któraś z Was stosowała już ten peeling? Jeśli tak, to co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: adamiakowa » 23 sty 2018, 18:36

Ja jeszcze nie miałam okazji stosować tego peelingu do twarzy. To jakaś nowość? Chętnie dowiem się czegos więcej na temat tego kosmetyku, bo też mam cerę trądzikową.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: cosmic_girl » 23 sty 2018, 20:57

Ja nie tak dawno odkryłam przeciwtrądzikowy peeling Nacomi i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów jego stosowania. Moja skóra twarzy w wyniku regularnego oczyszczania tym dermokosmetykiem stała się wyraźnie gładsza, bardziej jędrna oraz odżywiona. Pod adresem internetowym aptekamini.pl/nacomi-peeling-do-twarzy-przeciwtradzikowy-75-ml.html znajdziecie więcej informacji na temat samego produktu, jak również efektów jego stosowania.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: pełna_łagodności » 23 sty 2018, 23:51

Dzięki za link. Widzę, że skład tego peelingu jest bardzo dobry. Znajdują się w nim aż trzy cenione w kosmetyce naturalne olejki – jojoba, rycynowy oraz z pestek winogron. Takie połączenie na pewno daje skórze bardzo dobre nawilżenie.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: cosmic_girl » 24 sty 2018, 0:51

Zgadza się. Poza tym w składzie tego peelingu znajdują się ekstrakty z pokrzywy oraz skrzypu polnego, które mają działanie przeciwłojotokowe oraz eliminujące stany zapalne.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: pełna_łagodności » 24 sty 2018, 2:58

Skład tego peelingu bardzo mi się podoba. Chyba więc zdecyduję się na jego zakup. A Ty kupiłaś go w drogerii czy w aptece?
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: cosmic_girl » 24 sty 2018, 5:10

Kupiłam go w internetowej aptece aptekamini.pl, gdzie raz na jakiś czas robię większe zamówienie. Jest tam duży wybór dermokosmetyków, więc dośc regularnie zamawiam tam dobre produkty do pielęgnacji twarzy i ciała o bezpiecznym składzie i skutecznym działaniu.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: pełna_łagodności » 24 sty 2018, 6:44

Rozumiem. Nie znałam wcześniej tej apteki, ale chetnie zapoznam się z jej ofertą. Liczę, że oprócz wspomnianego peelingu znajdę tam jakiś dobry krem nawilżający do twarzy.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Wróć do Zdrowie