Strona 1 z 1

Ile płaciliście za zdjęcia wesela?

Post: 19 paź 2016, 3:09
autor: kasztelan
Hej! Ile średnio płaci się za zdjęcia z wesela? Tak się niefortunnie poskładało że muszę wszystko co ze strony pana młodego opłacac samodzielnie wiec bede wdzieczny za informacje bo obawiam sie ze moge miec klopot z budżetem.

Ile płaciliście za zdjęcia wesela?

Post: 19 paź 2016, 6:08
autor: Despotka
Nawet nie pytam co sie wydarzyło. Ceny są bardzo różne, rozpięte tak kolosalnie że aż ciężko średnią wyciągnąć. Zrobię tak że od razu polecę Ci niedrogiego i porządnego fotografa. Tańszego który zrobi tak ładne zdjęcia i ma rękę do obróbki nie znajdziesz - fdawid.pl/. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Ile płaciliście za zdjęcia wesela?

Post: 19 paź 2016, 7:15
autor: zamaskowany
Polecono mi tego fotografa więc wynająłem go na ślub córki i nie żałuję. Pełen profesjonalizm co widać nie tylko po sprzecie. Zdjecia wyszły fantastyczne, kazdy z gości to potwierdza. Według mnie to najlepszy fotograf ślubny na Śląsku którego polecam wszystkim znajomym :)

Ile płaciliście za zdjęcia wesela?

Post: 19 paź 2016, 7:53
autor: kasztelan
Zdjęcia są bardzo ważne, to pamiątka na całe życie, wiec wazne zeby byly zrobione jak należy. Wiem ze w tej kwestii nie mozna oszczedzac. Dzwoniłem do niego i szczesliwie sie sklada ze rzeczywiscie nie chce wcale duzo wiec na pewno sie zdecyduje. Moja narzeczona jest za wiec jutro zadzwonie juz na sztywno zarezerwować termin.