Strona 1 z 1

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 2:06
autor: Daianna
Witajcie, mam taki bardzo delikatny problem. Mój mąż zmaga się z przedwczesnym wytryskiem. Dla mnie nie jest to jakiś wielki problem, ale dla niego jest to bardzo stresujące. Czy miał ktoś z was podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 4:43
autor: Dub Buk
Kiedyś znajoma poleciła mi wizytę u psychologa. Podobno często taki problem siedzi w głowie. Nie mogę powiedzieć, że problemu nie ma, ale w jakimś stopniu nauczyłem się jak panować nad wytryskiem.

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 5:43
autor: pełna_łagodności
Próbowaliście użyć jakiś leków? Gdzieś w internecie widziałam, że są takie specyfiki. Co prawda nie mam zielonego pojęcia jak one działają, ale zawsze warto spróbować.

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 6:34
autor: prezes Ochódzki
Nie ma co się faszerować tabletkami na dłuższy stosunek, mało które z nich faktycznie działają. Kiedyś zainwestowałem prawie 200 zł w tabletki, żadnego efektu, nic nie pomogły.

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 7:20
autor: little_boy
No facet, tabletki tabletką nie równe. Może dałeś się nabrać. Sprawdź w internecie opinie na temat różnych specyfików i kup ten, który polecają inni, taki sprawdzony.

Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Post: 21 gru 2015, 9:31
autor: pippi
Mój facet skorzystał ze strony orgasmcontrol.com.pl Cena tabletek nie jest najniższa, ale mają sprawdzone działanie. Ale musisz uważać, wiele dziwnych typów tworzy fałszywe strony tylko po to, żeby sprzedać tabletki o niewiadomym składzie i pochodzeniu. Bardzo łatwo się nabrać, dlatego trzeba szczególnie uważać bo po co tracić 200 zł.