Jakaś rada na dłuższy stosunek?

Postautor: Daianna » 21 gru 2015, 2:06

Witajcie, mam taki bardzo delikatny problem. Mój mąż zmaga się z przedwczesnym wytryskiem. Dla mnie nie jest to jakiś wielki problem, ale dla niego jest to bardzo stresujące. Czy miał ktoś z was podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: Dub Buk » 21 gru 2015, 4:43

Kiedyś znajoma poleciła mi wizytę u psychologa. Podobno często taki problem siedzi w głowie. Nie mogę powiedzieć, że problemu nie ma, ale w jakimś stopniu nauczyłem się jak panować nad wytryskiem.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: pełna_łagodności » 21 gru 2015, 5:43

Próbowaliście użyć jakiś leków? Gdzieś w internecie widziałam, że są takie specyfiki. Co prawda nie mam zielonego pojęcia jak one działają, ale zawsze warto spróbować.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: prezes Ochódzki » 21 gru 2015, 6:34

Nie ma co się faszerować tabletkami na dłuższy stosunek, mało które z nich faktycznie działają. Kiedyś zainwestowałem prawie 200 zł w tabletki, żadnego efektu, nic nie pomogły.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: little_boy » 21 gru 2015, 7:20

No facet, tabletki tabletką nie równe. Może dałeś się nabrać. Sprawdź w internecie opinie na temat różnych specyfików i kup ten, który polecają inni, taki sprawdzony.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: pippi » 21 gru 2015, 9:31

Mój facet skorzystał ze strony orgasmcontrol.com.pl Cena tabletek nie jest najniższa, ale mają sprawdzone działanie. Ale musisz uważać, wiele dziwnych typów tworzy fałszywe strony tylko po to, żeby sprzedać tabletki o niewiadomym składzie i pochodzeniu. Bardzo łatwo się nabrać, dlatego trzeba szczególnie uważać bo po co tracić 200 zł.
Awatar użytkownika
pippi

Wróć do Partnerstwo i związki