Gdzie zabrać dzieci na dwudniową wycieczkę?

Postautor: cosmic_girl » 17 lut 2017, 0:30

Chcę w tym roku zabrać dzieci na 2-dniową wycieczkę, najprawdopodobniej na początku czerwca i szukam ciekawego pomysłu na taki wyjazd. Zapomniałam dodać, że jestem wychowawczynią czwartoklasistów, zatem dobrze żeby tematyka wycieczki była dostosowana do ich wieku. Czekam na propozycje:)
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: Despotka » 17 lut 2017, 1:36

No to ja od razu wrzucę link do biura podróży, które specjalizuje się w organizacji takich wycieczek http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wycieczki-szkolne,125. Możesz wybierac pomiędzy wycieczkami 1-4dniowymi. Jest też specjalna oferta na tematyczną Zielona Szkołe i coś specjalnego dla licealistów. Ceny i kierunki wyjazdów są dość mocno zróżnicowanie, dzięki czemu łatwo znaleźć ofertę, która będzie odpowiadała większej grupie rodziców.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: JonB » 17 lut 2017, 2:00

To Biuro Usług Turystycznych Wigra organizuje też wycieczki dla dorosłych? Bo ceny na te wycieczki dla dzieci są naprawde zachęcające, a ja własnie szukam jakieś fajnej i przystępnej cenowo oferty wyjazdowej na majówke.
JonB

Postautor: Despotka » 17 lut 2017, 3:42

Jasne. To biuro ma bardzo bogatą oferte turystyczną. Jest nawet coś specjalnego dla seniorów http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczasy-dla-seniora-w-Gorach,118. Poza tym biuro zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm i klasycznych objazdowych wycieczek autokarowych po Polsce i po wielu krajach europejskich. Najlepiej do nich zadzwonić i zapytac czy mają w ofercie to co Cię interesuje.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: Tasiemka » 17 lut 2017, 4:42

Moja córka była w tamtym roku w Biskupinie. Strasznie się jej podobało. Wycieczka była dla czwartoklasistów, więc jak szuka Pani czegos ciekawego dla swojej klasy to polecam właśnie Biskupin.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: cosmic_girl » 17 lut 2017, 6:44

Do Biskupina planowałam pojechać z dziećmi dopiero w 6 klasie. A coś bliżej Warszawy?
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Postautor: kasztelan » 17 lut 2017, 7:56

Moze wyjazd do Krakowa – zwiedzanie Wawelu i Starego Miasta?
kasztelan

Postautor: pełna_łagodności » 17 lut 2017, 10:53

Ja polecam wyjazd do Puszczy Białowieskiej. Małe dzieci kochają przyrodę, a tam jest wiele gospodarstw agroturystycznych z ofertą edukacyjną skierowaną do najmłodszych. Ja szukałabym czegoś właśnie w tym kierunku.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Wróć do Nasze pociechy