Strona 1 z 1

Konsultacje na studia

Post: 12 wrz 2016, 23:16
autor: cosmic_girl
Przygotowuje się do pisania rozdziału pracy magisterskiej, w której zawarłam kwestie dotyczącą rozwodów ich powodów i ilości w zachodniej części Polski. Skupiłam się na Zielonej Górze i chciałam zasięgnąć opinii radców w tej kwestii. Chodzi mi o to, jak często zajmują się tego typu sprawami. Jak myślicie uzyskam takie odpowiedzi.

Konsultacje na studia

Post: 13 wrz 2016, 0:10
autor: Despotka
Dotarcie do szerszych danych będzie na pewno niemożliwe, bo nikt się nie chce dzielić swoimi osiągnięciami. Ale są też prawnicy, czy radcy, którzy porozmawiają z Tobą o takich sprawach. Wystarczy pewnie się umówić i do roboty.

Konsultacje na studia

Post: 13 wrz 2016, 3:01
autor: cosmic_girl
Tylko gdzie szukać najpierw.

Konsultacje na studia

Post: 13 wrz 2016, 5:11
autor: Despotka
Mój rozwód prowadził między innymi Adrian Szewczyk, ale spokojnie wiele kontaktów można znaleźć w sieci. Wyczujesz w rozmowie, czy są chętni na tką współpracę czy raczej nie.

Konsultacje na studia

Post: 13 wrz 2016, 6:06
autor: Brutus
Zbieranie danych do pracy magisterskiej to niestety żmudne zajęcie, które czasami odbiera chęci. Ja miałem podobne doświadczenia, tylko miałem zbierać dane odnoścnie uzależnień w moim regionie zamieszkania. Po wielu próbach udało mi się znaleźć dobre źródło. Więc po prostu trzeba próbować.