Firma zajmująca się strategiami rozwoju firm

Postautor: Brutus » 13 mar 2017, 3:27

Jakaś dobra firma zajmująca się doradztwem biznesowym wszelkiego rodzaju, głównie doradztwem w kwestii opracowywania strategii rozwoju by mi się przydała. Możecie mi jakąś może polecić, macie coś ciekawego pod ręką? No, w sensie nie tak typowo pod rękę, po prostu chcę coś co jest sprawdzone i co możecie polecić, bo tylko o takie właśnie przetestowane polecenia mi chodzi…
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: little_boy » 13 mar 2017, 6:14

No to ja Ci polecam zajrzeć tutaj: metisgroup.pl/, bo ta firma to naprawdę świetna firma konsultingowa, w której pracują ludzie, którzy wiedzą co robią i znają się na swoim fachu.
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: zamaskowany » 13 mar 2017, 8:25

Tutaj masz dokładniejsze info na temat strategii rozwoju: metisgroup.pl/strategia-rozwoju/. Poczytaj sobie i zgłoś się do nich, bardzo polecam. Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego i naprawdę godnego polecenia to są to na pewno oni.
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: Brutus » 13 mar 2017, 9:55

Dzięki, dzięki, zaraz sobie sprawdzę dokładnie z czym to się je ale i tak dziękuję bardzo za pomoc, super.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: cosmic_girl » 13 mar 2017, 12:52

O tak, to prawda, że są godni polecenia! Ja też polecam bardzo usługi firmy merisgroup.pl, to naprawdę świetni fachowcy i prawdziwi profesjonaliści. Bardzo dobrze znają się na opracowywaniu strategii rozwoju dla firm oraz na doradztwie inwestycyjnym i gospodarczym. Naprawdę opłaca się im zaufać i zainwestować we współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
cosmic_girl

Wróć do Praca