Strona 1 z 1

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 3:40
autor: Brutus
Witam. Zapewne jak spora część z Was mam tutaj ogromny problem i straciłem pracę jakiś czas temu. No i szukam i szukam, a znaleźć niczego nie mogę, a ile przecież mogę siedzieć na bezrobociu? Zaraz się zasiłek skończy, oszczędności na koncie też, a przecież żyć jakoś trzeba. Co robić? Gdzie pracy szukać jak jej nigdzie nie ma?

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 6:19
autor: little_boy
Ale co Ty gadasz chłopie? Przecież jest sporo pracy teraz i nawet pracodawcy narzekają, że nikt do pracy nie chce przychodzić. Pracy jest tyle, że brakuje rąk obecnie i ludzie, firmy mają spore opóźnienia, bo brakuje rąk do pracy. No ja nie wiem gdzie Ty żyjesz :P

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 8:02
autor: Brutus
Ech, no może i praca jest, ale jaka? Taka że nawet człowiekowi na czynsz kasy nie wystarczy i wynajęcie mieszkania, a co dopiero mówić jeszcze o jakiejś przyjemności i wydatkach na jedzenie. A wymagania takie, że za trzech trzeba robić.

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 8:42
autor: little_boy
No z takim podejściem to rzeczywiście trudno o pracę. Chociaż po części tak mi się wydaje trochę, że masz rację. Jak się człowiek nie będzie stawiać to będą mu płacić takie głodowe stawki i nic się na rynku pracy nie zmieni niestety. No ale cóż. Takie życie.

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 11:30
autor: pełna_łagodności
Zawsze można wykonywać pracę w takiej jakości, za ile nam płacą :) A propos szukania pracy to polecam wejść na portal pracy w Wielkopolsce i sobie tam poszukać i popatrzeć, bo może się okazać, że tej pracy jest naprawdę sporo tylko po prostu trzeba trochę poszperać i popatrzeć, porozglądać się :)

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 12:08
autor: Brutus
Mnie to najbardziej interesują oferty pracy na Dolnym Śląsku i jak widać to nawet już coś tam znalazłem, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie jestem teraz dobrej myśli i mam nadzieję, że coś się wreszcie uda znaleźć fajnego dla mnie

Szukam pracy

Post: 15 lis 2016, 14:50
autor: pełna_łagodności
No rozumiem doskonale problemy z pracą. A raczej jej brakiem. Sama ostatnio pracy szukałam, no ale szczęście znalazłam ten portal i wszystko jakoś tak się samo poukładało i się praca znalazła :)