Jak się pokazać na targach

Postautor: yrvenna » 22 wrz 2016, 3:26

Hej z ramienia samorządu uczniowskiego w swoim liceum odpowiadam za prezentację naszej szkoły na targach edukacyjnych. Zawsze pociągał mnie marketing więc się chętnie zgłosiłam ale jednak pomysłów brakuje. Jakie gadżety reklamowe mogłyby nas wyróżnić na tle innych szkół? Będę mega wdzięczna za radę...
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: prezes Ochódzki » 22 wrz 2016, 4:01

Pomysłów jest bardzo dużo i tak naprawdę wszystko zależy od Waszej kreatywności. Na pewno fajnie będą wyglądać ścianki z grafiką, z logo szkoły, jakimś zdjęciem fasady budynku itp. Najlepiej od razu uderzyć do jakiejś firmy, która się specjalizuje w takich rzeczach. Wiele ich powstało więc na bank coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Dub Buk » 22 wrz 2016, 5:10

Dziś jest sporo sposobów żeby się wyróżnić. Przejrzyj sobie w necie przykłady gadżetów reklamowych, część z nich możecie rozdawać wśród młodszych uczniów którzy będą się w tym momencie bardziej interesowali Waszą szkołą. Pamiętaj że ludzie lubią coś dostawać w prezencie.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: Tasiemka » 22 wrz 2016, 6:16

Wprawdzie przy zupełnie innej okazji ale u mnie sprawdziły się pop-upy takie rozwijane. Mają ten plus, że łatwo je potem złożyć i zabrać ze sobą. Nie kosztują wiele, a jak raz szkoła kupi to może ich potem używać na innych imprezach także w czasie drzwi otwartych na przykład.
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: Modelina » 22 wrz 2016, 9:15

Dziewczyno droga, trzymam za Ciebie kciuki bo też działałam w samorządzie i wiem że wyzwań nie brakuje :) Myślę że wyżej ludzie Ci napisali trochę ciekawych porad więc ze swojej strony dodam tylko żebyście się dużo na tych targach uśmiechali :D
Modelina

Wróć do Praca