Wakacje w przyczepie kempingowej

Postautor: Dub Buk » 19 gru 2016, 1:04

Witam serdecznie. Planujemy właśnie z żona nasze wakacje życia, na jakich jeszcze nigdy w życiu nie byliśmy. Chodzi nam to, żeby byśmy chcieli objechać sobie jakieś różne tereny w przyczepie kempingowej, bardzo nas to teraz podjarało. W takim stylu trochę amerykańskim, wielu naszych znajomych tak podróżuje
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: yrvenna » 19 gru 2016, 3:59

Ale Wam zazdroszczę. Ja też tak chciałam sobie zjeździć Europę ,ale mój mąż to straszny sztywniak i nie chce nawet słyszeć o takich zabaw i imprezach. A szkoda, bo to jedno z takich moich marzeń, które jestw miarę łatwo spełnić
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: prezes Ochódzki » 19 gru 2016, 4:33

Jasne, że że łatwo. Wystarczy nawet wejść na stronę centrumcaravaningu.pl/ i zobaczyć, jak to świetnie wygląda. Można naprawdę dobre oferty dostać i nie tylko samych przyczep kempingowych, ale też całego sprzętu, który się przyda. Jakieś tam talerze, garnki, miski, tacki
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Dub Buk » 19 gru 2016, 5:09

Ale super! Bardzo fajnie, że mi dajecie tutaj takie dane i namiary na ten sklep. Teraz będę mógł sobie jakoś wszstko już zaplanować i rozplanować. No i kupić to wszystko co potrzeba, bo jednak zaopatrywanie się w to wszystko to jest jakaś masakra. Ale jak się z wyprzedzeniem weźmie zrobi to nie ma takiego problemu
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 19 gru 2016, 6:17

Warto też wiedzieć, że takiego kampera czy przyczepy nie trzeba wcale kupować, tylko można też sobie na spokojnie wypożyczyć i jechać. Koszt będzie o wiele mniejszy i już każdy ze spokojem będzie mógł to sobie zrobić. Taka o fajna sprawa ;)
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Dub Buk » 19 gru 2016, 8:05

Jak można wypożczyć to już w ogóle świetna sytuacja, bo taki zakup to rzeczywiście jest dość duży wydatek. Chociaż z drugiej strony – raz się to kupi i z głowy, nie trzeba się więcej niczym przejmować, tylko ma się własne i kiedy się chce to się jeździ
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: Tasiemka » 19 gru 2016, 9:41

Nie no, ja muszę przecież tego mojego męża namówić na to, nie ma innego wyjścia, musimy na te wakacje pojechać, bo przecież nie daruje sobie tego, jak nigdzie nie wyjdziemy. Chociaż już nawet nie po całej Europie, ale musimy gdzieś w ogóle :D
Awatar użytkownika
Tasiemka

Wróć do Turystyka