Wyjazd na mecz

Wyjazd na mecz

Postautor: Dub Buk » 18 lis 2016, 5:19

Hej, podobno są firmy które organizują wyjazdy na mecze. Chciałbym zabrać rodzine, dlatego szukam biura, które fajnie wszystko zorganizuje, może też dodatkowo z jakimś zwiedzaniem i innymi atrakcjami. Doradźcie coś.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Wyjazd na mecz

Postautor: prezes Ochódzki » 18 lis 2016, 6:22

Witaj, spróbuj może tutaj spojrzeć misjatravel.pl/info-64. MOżna pojechać na mecze Realu, Barcy, albo Manchesteru United. Do wyboru. Wycieczki połączone ze zwiedzaniem.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Wyjazd na mecz

Postautor: nastrucja » 18 lis 2016, 7:53

Ja moge powiedzieć co nieco, bo mąż organizował wyjazd na mecz Realu dla kilku znajomych rodzin właśnie przez biuro. Otóż właśnie jechaliśmy na mecz realu. Wylot był z lotniska Warszawa-Modlin, przylot do Madrytu wieczorkiem, nocleg w hotelu. Następnego dnia zwiedzaliśmy miasto, różne najsłynniejsze miejsca, plac Puerta del Sol, katedra La Almudena, Palacio Real itp. No i na koniec udział w meczu na Santiago Bernabeu. Potem był jeszcze jeden dodatkowy dzień na zwiedzanie miasta. Myślmy byli w Muzeum Prado i Parku Retiro. No i na zakończenie powrót do hotelu, nocleg, a wylot do Polski kolejnego dnia.
nastrucja

Wyjazd na mecz

Postautor: Dub Buk » 18 lis 2016, 8:02

Czyli podsumowując wycieczka czterodniowa licząc dzień przylotu i odlotu.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Wyjazd na mecz

Postautor: nastrucja » 18 lis 2016, 8:36

Tak, zgadza się. Jeszcze mi sie przypomniało, że ostatni dzień też coś zwiedzaliśmy. Wylot do Warszawy był dopiero wieczorem.
nastrucja

Wyjazd na mecz

Postautor: Modelina » 18 lis 2016, 10:00

Taki wypad na mecz słynnej drużyny to rewelacyjna sprawa. Ja byłam raz z mężem na menchesterze, było super, organizowaliśmy też właśnie przez biuro, bo chciałam mieć jakiś porządny, sprawdzony hotel. Oboje jesteśmy wielkimi fanami sportu i piłki nożnej, i naprawdę wyjazd się super udał.
Modelina

Wróć do Turystyka