Czy wysyłanie dziecka na szkole wycieczki jest bezpieczne?

Postautor: nastrucja » 08 lis 2016, 0:53

Ludzie, czy w dzisiejszych czasach wycieczki szkolne dla dzieci są bezpieczne? Czasy są dziwne i może dla niektórych to głupie pytanie, ale ja mam trochę obawy. Moja pociecha niedługo będzie jechała na pierwszą taką wycieczkę, a do tego czasu pomyśleć nad zimowymi czy letnimi wyjazdami już z grupą rówieśników. Co o tym myślicie?
nastrucja

Postautor: Modelina » 08 lis 2016, 3:35

nie no szkolne wycieczki to w ogóle nie ma gadania, nauczyciele znający dziecko opiekują się nim i całą grupą, a szkoła sama w sobie korzysta ze sprawdzonych już organizatorów, więc według mnie nie ma się czego kompletnie obawiać.
Modelina

Postautor: Dub Buk » 08 lis 2016, 3:48

Moje dziecko ma za sobą już wiele ciekawych wycieczek szkolnych i zawsze wracało bardzo pogodne. Jak wycieczka jest profesjonalnie zorganizowana to według mnie na pewno nie będzie żadnych problemów ;) Też za pierwszym razem miałem takie opory, ale myślę że to chyba normalne, jesteśmy tylko ludźmi przecież.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 08 lis 2016, 5:32

W kwestii tych zimowisk to gorąco polecam Ci zajrzeć tutaj wakacjeok.pl/package/zimowiska-dla-dzieci-mlodziezy/, mają naprawdę ciekawe oferty z których moje dzieci już kilka razy korzystały i złego słowa powiedzieć nie mogę.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: nastrucja » 08 lis 2016, 8:08

Być może macie rację, że to strach przed tym pierwszym razem, ale jakoś bardzo trudno jest mi go pokonać ;) Tak czy inaczej dzięki za Wasze sugestie, na pewno niezwykle mi się przydadzą :D
nastrucja

Postautor: Brutus » 08 lis 2016, 9:53

To biuro WakacjeOK to w ogóle ma super wyjazdy, nie tylko te zimowe, ale także wakacyjne. Szkoła mojego dziecka często właśnie wycieczki organizuje z tej oferty, stąd się dowiedziałem i jestem strasznie zadowolony. Mają zdecydowanie profesjonalne podejście.
Awatar użytkownika
Brutus

Wróć do Turystyka