Szukam hotelu z atrakcjami koło Warszawy

Postautor: Despotka » 05 sie 2016, 7:10

Witam. Poszukuje jakiegos nowoczesnego, a jednocześnie zacisznego hotelu niedaleko Warszawy. Nie mam w tym roku czasu na długi i daleki wakacyjny wyjazd i marzy mi się kilkudniowy wypoczynek z chłopakiem w fajnym miejscu blisko stolicy. Znacie może jakiś fajny hotelik, najlepiej z atrakcjami turystycznymi wokół niego?
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: lionKing » 05 sie 2016, 7:51

Ja niedawno odkryłem godny polecenia hotel Dębowa Góra nad jeziorem w województwie mazowieckim. Jest to luksusowy hotelik ze strefą SPA i Welness. Atrakcji wokół budynku tez tam nie brakuje – jest tam jezioro, las i dużo przestrzeni. Jest też wypożyczalnia kajaków i rowerów. Ogólnie mówiąc – fajne miejsce do spędzenia czasu we dwoje lub z całą rodziną.
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: Despotka » 05 sie 2016, 8:03

To super, że jest to hotel ze strefą spa i Wellness. Marzą mi się róznego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, a także masaże. Takie odpręzenie jest organizmowi potrzebne, podobnie jak aktywność fizyczna na świezym powietrzu.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: lionKing » 05 sie 2016, 8:46

No to w tym hotelu masz wszystko czego potrzebujesz. Możesz się odpreżyć w SPA i możesz tez spędzać aktywnie czas, np. na kajakach czy rowerach. Dodam jeszcze, że w hotelu znajduje się restauracja weselna, a więc jest możliwość zorganizowania tam wesela.
Awatar użytkownika
lionKing

Postautor: Despotka » 05 sie 2016, 10:38

No to też fajnie, chociaż ja i mój chłopak jeszcze póki co nie myślimy o ślubie. Ale jakbysmy kiedys planowali, to będę pamiętać o tym hotelu. :)
Awatar użytkownika
Despotka

Wróć do Turystyka