Przeszukuję Internety w celu znalezienia inspiracji

Postautor: Dub Buk » 27 gru 2015, 23:53

Cześć wszystkim. Nie przeraźcie się, że mężczyzna pojawił się na forum dla kobiet. Mój problem jest takiej natury, że tylko płeć piękna może mnie zrozumieć i doradzić mi. Mam taką zagwozdkę. Otóż chcę się oświadczyć mojej dziewczynie. Jesteśmy ze sobą prawie dwa lata, poza tym już od pierwszego spotkania czułem, że to jest ta jedyna. Chcę poprosić ją o rękę w niezwykłym miejscu. Marzę o tym, by ona nigdy nie zapomniała o tej chwili. Poradzicie mi coś?
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: Daianna » 28 gru 2015, 2:36

Cześć! Ale super! Teraz jest niewiele takich mężczyzn, jak Ty. Mam nadzieję, że Twoja kobieta Cię docenia! A co do miejsca.. Nie wiem, każda kobieta lubi co innego. Musisz dobrać swoje działanie do temperamentu swojej wybranki. Niektóre oczekiwałyby oświadczyn w Paryżu – mieście miłości, inne chciałyby, aby zdarzyło się to w obecności jej rodziców. Część kobiet podnieca myśl, że ich mężczyzna mógłby się oświadczyć w miejscu publicznym – gdzie wszyscy będą to widzieć i jej zazdrościć.
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: pełna_łagodności » 28 gru 2015, 3:26

No to zależy od wybranki. Ja odpowiem na swoim przykładzie – chciałabym, aby to się zdarzyło na wsi. Mój chłopak mieszka od zawsze w mieście, i gdyby oświadczył mi się na wsi, traktowałabym to jako olbrzymie przełamanie i czułabym się potraktowana bardzo wyjątkowo. To najlepsze, co mógłby dla mnie zrobić. Mam nadzieję że to czyta, hihi :p.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: Daianna » 28 gru 2015, 6:08

Tak! Też chciałabym oświadczyny w wiejskiej scenerii. Wieś ma swój klimat!
Awatar użytkownika
Daianna

Postautor: yrvenna » 28 gru 2015, 6:47

Najpierw zabierz ją na jakiś krótki wyjazd, a potem idźcie na spacer i wtedy to zrób. Niespodziewanie.
Awatar użytkownika
yrvenna

Postautor: prezes Ochódzki » 28 gru 2015, 7:05

Lepiej poczekaj z oświadczynami. Kobiety są fajne jako dziewczyny, nie żony.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: pełna_łagodności » 28 gru 2015, 9:07

Zapytałam koleżanek i one polecają wczasy nad jeziorem w Wielkopolsce. Podobno jest tam bajecznie! Mógłbyś zabrać swoją wybrankę na krótki wyjazd i tam okazać swoje uczucia.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: adamiakowa » 28 gru 2015, 9:19

Mnie ucieszyłaby wyprawa do drewnianych domków letniskowych na Kujawach – i nie myśl, że to oklepany pomysł. Moim zdaniem powinieneś właśnie tak uczynić. Odpowiedni klimat, strój – i działasz.
Awatar użytkownika
adamiakowa

Postautor: tyrmandXXI » 28 gru 2015, 11:19

Teraz na topie jest agroturystyka Wielkopolska nad jeziorem z Brzezina - Agroturystyka Żnin, ptaszki śpiewają, wszystko kwitnie, no żyć nie umierać. Panna będzie wniebowzięta ;)
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Wróć do Turystyka